SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping, a satysfakcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1577

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26
Cześć wszystkim, tu Fred. To mój pierwszy post.

Od ponad 20 lat trenuję różne sporty w tym siłowe. Jestem leszczem, nie startuję w zawodach bo za cienki jestem. Trenowałem wpierw dla woja, później i obecnie już dla własnej przyjemności, walki z ciężarem i sylwetki.

Nigdy nie brałem sterydów. Jedynie czasem białko, bcaa, zma, hmb, kreatyna, lcarnityna (choć to też jakieś wspomagacze)

Znalazłem ostatnio dwa artykuły.

Pierwszy dotyczył zawodowców, którzy wygrywali różne zawody jak Dorian Yates czy Kevin Levrone.

W nich to m.in ci dwaj zawodowcy zrobili sterydowy coming out i przyznali jakie sterydy w cyklach stosowali w karierze.

Ilości naprawdę spore.

Drugi artykuł pokazywał zdjęcia "celebrytów" fitnesu i siłowni znanych z internetu czy YouTuba zagranicznego. Pod zdjęciami było podane jaki konkretny steryd odpowiada za ich sylwetkę - okazuje się, iż wiele sterydów wpływa w charakterystyczny sposób na dane elementy sylwetki np. Clen na wysokie odtłuszczenie. Pokazane były również zdjęcia tak zwanych czołowych zawodników na towarze i bez niego - różnice nie raz w wyglądzie kilkadziesiąt kilo w dół. Miszcz wygląda jak bez urazy przeciętniak bez towaru przez dłuższy czas.

Od lat nurtował mnie jeden temat związany z powyższymi artykułami wobec tego postanowiłem zapytać tutaj.

Pytanie skierowane głównie do osób z forum korzystających z różnych produktów medycznych jak Clen, Deca, Tren, Teść, Siłabolon, Meta i cała seria innych.

Raz przez przypadek w jednych zawodach sędzia się pomylił i przyznał mi wygraną. Wiedziałem , że nie byłem najlepszy i że to chyba pomyłka. Satysfakcji z wygranej nie miałem żadnej, pomimo, że nie oszukiwałem w żaden sposób.


Wbijając towar jest oczywiste, że wynik czy to na treningu czy na zawodach nie jest naszą zasługą tylko towaru. Zwykłe oszustwo. Samego siebie i innych dookoła. Z

Nie będę poruszał aspektów zdrowotnych bo to jak ktoś jest dorosły jego decyzja co wbija, gdzie i ile w siebie. Pytanie ma związek z osiąganą przez biorących satysfakcją. I nie chodzi tu o satysfakcję seksualną czy że ktoś ma non-stop erekcję ale satysfakcję z treningów czy satysfakcję z wyników na zawodach. Tylko proszę - nie przytaczajcie w odpowiedziach jeżeli możecie sloganu ogranego - wszyscy biorą to ja też biorę. Nie w tym rzecz.

Pytam o waszą osobistą satysfakcję z osiągnięcia wyniku na treningu (że przykładowo udało się komuś wycisnąć dany ciężar) czy satysfakcję z wyniku na zawodach ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Siema Fred ...po 20'stu latach w treningu to powienieneś być lepszy niż cienki
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Chcieliście wydymac Freda ?
Powiem Ci ze bardzo dociekliwy jesteś jak tutaj cytuje :
" Od lat nurtował mnie jeden temat związany z powyższymi artykułami "

Pewnie nie dawało Ci to spać Hahah
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Zawiode Cie ale na usta cisnie mi sie wlasnie ograny slogan, ze wszyscy biora. Kombinowanie jest na zawodach, czy w federacjach ktore zabraniaja dopingu i to jest chore bo i tak wszyscy biora, wpadaja niektorzy. Poczataj sobie o Amstrongu, mistrzu lawirowania mimo ze byl objesty programem Adams. Publika chce igrzysk i doping bedzie zawsze. Satysfakcja? IMO dla kowalskiego sa osiagi jest satysfakcja. Dla sportowcow? Byly robione ankiety, w wiekszosci zgodzili by sie szybko umrzec byle miec raz miejsce na podium.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13392
Fred... Może i sterydy nie są legalne, ale takie właśnie mają być, bo mnie w przeciwieństwie do Ciebie g**** obchodzi co kto o nich myśli...
A satysfakcji z tego sportu i tak byś nie zrozumiał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Krzychu żeby nie wiem co on wbił i ile z takim mentalnym nastawieniem w życiu nie osiągnie niczego .
Jego podejście jest jak większości ludzi , którzy nie maja w tym temacie żadnej wiedzy .
Myślą , ze jak wbijesz " coś " to już samo rośnie , samo walczy , samo biegnie , jeździ na rowerze itd

Ciekaw jest Fred wyrazu Twojej twarzy jak już coś byś zaczął brać i nadal pasmo porażek , jakby wtedy wyglądała Twoja satysfakcja ?


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2019-04-17 19:38:39
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Fred artykuly zostaw sobie jak bedziesz siedzial na klopie dluzej nurtuje Cie ten temat po prostu zaloz pewne cele, znajdz odpowiednia osobe ktora Cie poprowadzi i sprobuj, innego lepszego sposobu nie ma i znajdziesz odp na swoje pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26
Panowie Szanowni, ja nie krytykuję tych którzy biorą przecież. Sam również nie brałem i nie chcę brać bo mi to do niczego nie potrzebne. Wiem, że samo od sterydów nie rośnie super. Sterydy to wspomaganie. Pytam was bez spiny czy jeżeli bierzecie towar na wspomaganie to czy osiągacie satysfakcję z wyniku na treningu czy zawodach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Tak po to bierzemy, zeby bylo lepiej/wiecej/mocniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26
Ok. Rozumiem, że ktoś jest pro i bierze dla kasy z wygranej zawodów wysokiej rangi. Albo, że ktoś chce być dupny gostek bo chce być wielki. Natomiast pytam w kontekście satysfakcji własnej gdy na treningu osiągnęliśmy wynik bo wzięliśmy towar czy też w amatorskich zawodach stanęliśmy na podium nie przez to, iż trenowaliśmy lepiej od przeciwników lecz bo wbiliśmy więcej czy droższego produktu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Wybacz kolego ale ja filozofem nie jestem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przedwczesne zakończenie cyklu i odblok, prośba o poradę

Następny temat

Gino, aromasin

WHEY premium