SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Differin

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
nie mialem zadnyxh skutkow ubocznych......jezeli ci nie pomoze to sprobuj isotrex chyba jest na recepte nie pamietam i nie jest drogi a skuteczny


pzdr

...odbierzcie ten dzien jak podarunek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
isotrex tez kiedys mialem, nawet cos tam pomoglo, ale przestalem stosowac bo zabarwia twarz jak samoopalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
Ja dosc dlugo leczylem sie na tradzik ale mam to juz raczej za soba......
jezeli moge ci cos poradzic- nie kupuj jakis najtanszych masci z apteki ja kupilem jakas i mi zostaly blizny po lewej stronie kolo oka.......

...odbierzcie ten dzien jak podarunek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
a jakie miales objawy? duze/male? czym leczyles i jak dlugo? ile masz lat?
u mnie to wyglada teraz tak: lecze sie tetralysalem juz pare miesiecy (z prawie 2 miesieczna przerwa - wakacje) i efekty sa (nie mam juz tak duzo wulkanow), natomiast mam bardzo duzo zaskorniakow ktore widac golym okiem (twarz wyglada jakby byla pofaldowana). no i oczywiscie jakies tam wulkany sie pojawiaja, a potem zostaja po nich spore blizny :/ wiec mam strasznie przebarwiona twarz (mam jeszcze piegowatą cere to juz w ogole nie mowie)
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1341
Mam prawie 18 lat, przez dlugi czas smarowalem jeden bok tam gdzie mialem tradzik mascia cynkowa.......teraz mam takie charakterystyczne wglebienia-blizny chyba sprobuje sie ich jakos pozbyc moze jakis krem czy cos: http://allegro.pl/item131674374_blizny_rozstepy_tradzik_elicina_krem_ze_slimaka.html myslalem nad tym ale narazie jeszcze sie nie decyduje.....a co do tradziku teraz do zdarzaja sie czasami jakied pojedyncze zmainy....ale np w zime i podczas lata gdy siedze duzo na sloncu nie mam tradziku.......


na tradzik leczylem sie jakies 3-4 lata


pzdr

...odbierzcie ten dzien jak podarunek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433
differin ***ie twarz przez pierwsze 2 miechy pozniej jest lepiej i lepiej i lepiej az tradzik znika calkowicie po okolo pol roku stosowania,pozniej to juz profilaktycznie jak przerwiesz to wroci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
ok ok... no ja mam wlasnie pogorszenie, wszystko wychodzi, pojawiaja sie nowe ropniaki, bardzo duzo zaskorniakow. czyli mowicie aby narazie na to nie zwazac i stosowac dalej tak? wiecie, kazdy nowy syf przy tym jak twarz wygladała ladniej jest ciosem ponizej pasa, tymbardziej ze rok szkolny dopiero co sie zaczał i z taka twarza trzeba chodzic... :/
piszcie wiecej, najlepiej wasze historie z kuracji differinem (a moze ktos sie leczy differin + tetralysal doustnie), to jest taki syf ze nie moge, a to mi doda otuchy;)
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433
nie przejmuj sie ja tez pierwszy rok na studiach a tam na 6 nowych kolegow 4 ma diody taki wiek tetralysal plus differin dobre polaczenie,zainteresuj sie jeszcze dieta low-carb gdzie nadmiar retinolu to norma,pomaga jak****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 532
zadna dietka w moim przypadku raczej nie wyjdzie bo nie mam na to warunkow...
dlaczego nikt nie odpisuje procz 2 tych samych osob? nie wierze aby nikt inny na tym forum nie stosowal differinu... wiecie szukalem po googlach ale zauwazylem ze owy krem stosuja glownie kobiety, a chcialbym poznac opinię mezczyzn...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5889
stosowałem żel, bardzo mi pomógł, jak skora zaczela sie łuszczyć to przestawalme na dzień, dwa... jedna wada to czerwona twarz w miejscu smarowania :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol w klatce piersiowej

Następny temat

Obrzek nad kostka..

WHEY premium