SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dianabol Odblokowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
witam serdecznie.
moje pytanie dotyczy Dianabol organon nie chce znac waszej opinii na temat tej mety wszedłem na cykl 400 tab 5 mg 7 tygodni zastanawiam sie czy nie zmiejszyc cyklu do 6 tygodni.
mam pytanie czy sam hepatil na watrobe wystarczy i
czy bedzie mi potrzebny odblok po tym cyklu jesli tak to jaki i ile dawkować myslalem o clomid 50 mg dziennie 1-7-10 dni
tylko czy na pewno jest to potrzebne w ostatnim tygodniu cyklu rozpoczynam cykl z kreatyna monohydrant chcialbym sie zapytac co to znaczy " faza nasycenia " bo nie bardzo rozumiem co to jest ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Po tym towarze bym dał bostera tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
nie będę sie kłuć ;) zrobiłem raz to w wakacje i żaluje nie dokonczyłem cyklu zaczeły powiekszać mi sie sutki i musialem przestac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
czekam nadal na odpowiedzi na moje pytania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
vnovibdg
nie będę sie kłuć ;) zrobiłem raz to w wakacje i żaluje nie dokonczyłem cyklu zaczeły powiekszać mi sie sutki i musialem przestac

boster na odblok mistrzu

Zmieniony przez - 22-400 w dniu 2012-12-03 20:47:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
a dokładniej moge prosić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
. WIEK:
2. WAGA: 72
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 34
-klatka: 96
-udo: 53
-talia: 70
5. STAŻ NA SIŁOWNI: rok
6. DIETA: bede mial
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: tesciu 10 strzalow rozpoczety cykl dianabol
8. TRENING: masa
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: tesciu wakacje
11. POZIOM BF%: ---
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): normlana stoje w miejscu z waga
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: normalne
15. PPM (podstawowa przemiana materii): bardzo szybka przemiana
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Czyli kiedy wjeżdżasz z michą po mecie ?
Zamiast tracic piniendze na syf weź sie za jakąś konkretną dietkę bo narazie jak widać to zaczynasz od strony dupy to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7937
vnovibdg
STAN ZDROWIA: zdrowy


niewiem jak was ale mnie to roz**** !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Diete trzyma się przed cyklem, w trakcie i po, a nie tylko w trakcie . Odstaw metę, bierz się za odżywianie i suplementacje

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o rozpiske Meta+Mix+Deka

Następny temat

SZYBKIE WAZNE PYTANIE.

WHEY premium