SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dermatolog

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 382
dermatolog przypisał mi taki antybiotyk "unidox" jego głównym składnikiem jest Doksycyklina , zapomniałem go spytać czy ten lek wpływa jakoś na metabolizm albo czy bedzie mi w jakiś sposób przeszkadzać w robieniu postępow , oczytałem troche o tym i znalazłem coś takiego co mnie zaniepokoiło zwłąszcza to blokowanie



działanie:
Mechanizm działania jest identyczny jak dla innych tetracyklin i polega na hamowaniu rybosomalnej biosyntezy białka, poprzez związanie się z podjednostką rybosomalną S30. W wyniku tego wiązanie pomiędzy tRNA oraz kompleksem rybosom-mRNA zostaje zablokowane"


Interakcje"

Działa antagonistycznie z penicylinami i cefalosporynami. Doksycyklina zmniejsza przeciwbakteryjne działanie penicylin i innych antybiotyków o działaniu bakteriobójczym. Doksycyklina zmniejsza skuteczność hormonalnych środków antykoncepcyjnych. W czasie stosowania zaleca się korzystanie z dodatkowego niehormonalnego środka anykoncepcyjnego (np. prezerwatywa).


czy to bedzie mi przeszkadzało w budowaniu masy mieśniowej bo mi wydaje sie ze tak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
Dlaczego od razu nie spytałeś dermatologa o to ?

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 382
bo zapomniałem tak jak wyżej napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7720
Na co to bierzesz i ile czasu bedziesz brał? Tradzik??


Kazdy antybiotyk wplywa w jakims stopniu na budowanie masy, w jakim to zalezy od organizmu


Koniecznie pamietaj o przyjmowaniu probiotyku! (np dicoflor) bo mozesz sie nabawic jakiegos dziadostwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Nie powinien wpływac negatywnie, aczkolwiek doksycyklina może wywoływać nudności , biegunki, co w pewnym stopniu może się przyczynić do mniejszego przybierania na masie.
przy okazji napiszę , ze obniża skuteczność środków antykoncepcyjnych, nie powinno się opalać podczas zażywania preparatów z doksycykliną , gdyż mogą wystąpić przebarwienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4177
Eeeee ja go brałem własnie cały miech i nagle siła spadła o 10 kg ;o
No ale nie sądze że to przez niego, poprostu to raczej moja psychika bo ostatnio nie miałem chęci na treningi.

Never Back Down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7720
Tak jak pisalem antybiotyk oslabia organizm, dlatego "brak checi" moze byc takze efektem jego przyjmowania, szczególnie gdy nie przyjmuje sie probiotyku, witamin itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzelający łokieć :/

Następny temat

terapia manualna

WHEY premium