SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depilacja laserowa - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
no wlasnie podeslijcie mi tez na meila swoj numer gg bo tez chetnie bym sie dowiedziala cos wiecej o tym.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
Dziewczyny
wydaje mi sie ze po to jest zalozony taki temat na forum zeby kazdy mogl z tego skorzystac
w tej chwili juz jestescie dwie ktore chca sie cos wiecej dowiedzic
a zaraz beda nastepne osoby ktore tez beda chcialay cos wiecej wiedziec i tez beda musialy pisac maila?
moim zdaniem po to jest forum zeby pisac i odpowiadac
a kazde pytanie mozna zadac w delikatny sposob
takze jesli macie
pytania z checia odpowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3647
no akurat o te rzeczy ktore ja sie chcialam pytac nie bede pytac na forum bo to co czulam przy zabiegu nie jest do wgladu publicznego
skoro nie chcesz dac maila no to nie, prosic wiecej nie bede.
intymne szczegoly zostawie sobie dla siebie i chyba raczej kazda dziewczyna nie chcialaby na forum pisac co czula przy depilacji bikini;]
no chyba ze sie myle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Masz racje, dlatego po to sie podaje gg i po to jest dostepny meil zeby mozna bylo na priv pogadac, jutro sie do Ciebie odezwe na gg jak bede miala chwilke.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3647
jak sama nazwa "priv" mowi sa pewne sprawy prywatne ktore sie zalatwia bez wgladu publiki;]
pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
ja robilam tym najnowszym vectus , polecam mega zaczelam od pach po 4 zabiegach nic naprawde nic! teraz zaczynam bikini ide na calosc do zera tu gdzie ja chodze polecam teraz maja promocje http://beautymed.com.pl/kupon/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Trochę informacji na temat usuwania włosów z pleców.
Polecam
http://designedformen.pl/wyglad/wyglad/depilacja-wlosow-na-plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Laser DeLux w Łodzi robią taki zabieg. Depilacja laserowa nie jest zbyt droga. Efekty są fajne i się utrzymuje przez długi czas. Tu zobacz sobie cennik http://www.laserdelux.pl/lodz/depilacja-laserowa/ .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2
Efekty są naprawdę niezłe. Zobacz Stosowałam właściwie na wszystkie partie ciała. Nawet mój facet zdecydował się na depilację pach i tez jest zadowolony. Nie ma problemu z ciągłym owłosieniem, efekt utrzymuje się już 10 miesiąc. Fakt, że zbaieg nie jest tani, ale wygodna rekompensuje wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75
Wybierzcie się na depilację laserem vectus, depilowałam bikini i teraz umówiłam sie po raz kolejny do salonu Mariposa www.depicare.pl na depilację całych nóg. Bardzo jestem zadowolona z ich usług,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbity palec, prosze o pomoc

Następny temat

Zarost od ilu lat

WHEY premium