SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dentysta (ząb)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
Witam mam 13 lat i Mam zepsutego zęba ... Tzn To chyba nie jest ząb bo to jest Taka Skorupa Bez scianek w samm tyle górnej szczeki Chyba korzeńczy cos ..

Jak będzie Dentysta to wyrywał ?? Rozcinał dziąsło ??

Ja się Panicznie boje dentysty Gdzy bylem na wyrywaniu zęba to Jak siadłem to odrazu miałem Drgawki trzaslem sie jakk nie wiem co ...

Plakałem :P bo dostalem Strzykawkę w dziąsło ...



Jak wyzej ... .Jak będzie to wyrywane ?? Czy mozna usunac to w Narkozie ???


POZDRO proszę o wyczerpuja ce Odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Jak Boofi się zjawi do Ci ze szczegółami odpowie co i jak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
OK :) Jak narazie to nie boli ale jak czasami Bo tam chba 8 mi rosnie i jak zagryzam jame to sobie policzek gryzę bo nie ma miejsca i muszę wyrwac a jak boli to wpierdzielam goździki :P


Czekam na ODP od Boffiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
PROSZĘ O ODP !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
Witam , jesli jest to ząb 8 czyli ząb mądrości zwykły dentysta nie wyrwie ci takiego zęba , często ósemki nie wychodzą cały a jak wychodzą to albo zepsute albo szybko się psują , dentysta da ci skierowanie do chirurga szczękowego , zapewne zlec RTG (czyli zdjęcie) pisze to ponieważ spominasz ze moze jest to ząb 8 ? choć w takim wieku to rzadkość.Jesli jest to inny ząb,to naprawde ten magiczny lęk przed dentystem w tych czasach ? jest to zbędne,teraz mozna na fotelu zasnąć,dostaniesz znieczulenie w postaciu zastrzyku,tylko to jest troche nie przyjemne , same w kucie... reszta ? chwilka twojego strachu i po klopocie,bardziej to dentystka sie na męczy a czym bedziesz bardziej spięty,utrudni to jej wkucie znieczulenia i wyrwania zebą.Trzeba wziązść tez po uwage to ze jesli ząb nie boli,czuli uszkodzenie tego zeba nie doszlo do nerwu,wiec nie konieczne ząb jest do wyrwania , bedzie trzeba przeprowadzic leczenie kanałowe badzzz zwykle leczenie czyli borowanie,oczyszczenie zeba czyli pozbycie sie tej czesci ktora zostala dotknieta prochnicą):D(Ale naprawde ciezko mi mowic co w twoim wypadku , nie widze twoich zebów... dlatego pisze pare wariantów,ale jeszcze raz cie zapewniam , nie ma sie czego bac , nie badz spiety bo sam sobie utrudnisz,wiem ze to nie latwe , ale mi jakos sie udaje, w razie pytan pisz.Pozdrawiam

No Pain ! No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
Napisze juz na zapas co do zęba mądrości,często to zęby są głeboko usadzone,mają dlugi korzen a samo ich rośniecie niesie ze sobą często problemy , a raz ze nie mamy miejsca na te zeby , rozpychają inne wtedy trzeba je usunac , czasem same z siebie nie wyjdą albo z powodu właśnie tego braku miejsca , a jak wyjdą to szybko się psują a tych zebow sie nie naprawia.Jesli bedzie sie kwalifikowac do wyrwania to roznie to bywa,znam przypadki gdzie np: kolezanka miala wyrywane 4 na raz zeby mądrosci pod narkozą,wtedy to nawet nie wiesz kiedy a jest po wszystkim,potem zakladają pare szwów i za pare dni trzeba je zdjąc, jak to po takim zabiegu ból wystepuje czesto na nastepny dzien,moze pojawic sie opuchlizna :) Jeszcze raz nie ma się czego bać stomatolog to nie nasz wróg :) wiec marsz do dentysty.

sry za brak stylistyki i mozliwe jakies bledy . pisalem szybko...

ps: nie żaden Boofi od razu jest potrzebny,inni tez są i chętnie pomogą pamietajcie :)

No Pain ! No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
Ale dalej nie wiem jak będzie przebiegać Wyrywanie jak ona to wyrwie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
Przebieg wyrwania ? to zalezy od zeba jego uszkodzenia w jakim jest stanie , znam takie przypadki od znajomych gdzie ząb byl wyrywany po kawałku,dentysta badz dentystka zeby wyciagnac zepsutego zeba,ale to naprawde zeby wyrwac zab jest to ostatecznosc , ale zeby wyrwac kolysze nim na boki w celu go poluzowania ,oczywiscie po wczesniejszym znieczuleniu.... naprawde jak bedzie przebiegac to zalezy od zeba jaki mial kozen , w jakim jest stanie,jak dlugi itp...Ale serio wyrwac zab to ostatecznosc !!

No Pain ! No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
TO chyba JEst do wyrwania bo TO Jest Tylko Skorupa Taka i w nim chce się przedrzec next ząb i go przebija i to Boli

TO jest Sama skorupa Bez scianek tzn sa mini scianki takie na 1 mm kołysaćchyba nię będzie bo nie ma jak Chycić a o rozcicianiu dziąsłą nie ma mowy Cyka mam strasznego !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
sluchaj a ty czasem mleczaka jeszcze nie masz ;] i mleczak zostaje wypychany przez zab stały ? cos mi sie zdaje ze tak... sluchaj ty nie cykuj tylko badz chlop i marsz do dentysty.Powiedziałem ci nie ma sie czego bac.

No Pain ! No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 939
nie wiem czy to mleczak bo ten zab jest w samym tyle i jeszcze dalej rosnie nastepny .... Ale ja sie boje :PP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwichnięta rzepka a ( jakikolwiek...) wysiłek fizyczny

Następny temat

bol palca

WHEY premium