SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DENTYSTA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zna moze ktos jakiegos dobrego dentyste z Poznania - co leczy zeby PODTLENKIEM AZOTU? <jest to dosc nowe rozwiazanie> jesli znacie takiego dentyste prosze o kontakt
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
podtlenkiem azotu sie nie leczy - chyba raczej chodzi o ozon... (jesli chodzi o leczenie)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podtlenek to tylko znieczulenie
ale tak czy siak czesciej sie uzywa miejscowe

Zmieniony przez - om w dniu 2004-10-21 19:52:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
dodajmy ze podtlenek azotu to jedna ze starszych metod znieczulania
a co do znieczuleń to raczej tylko miejscowe !
sprecyzuj o co chodzi to na pewno pomogę !
jak sobie klikniesz na mój profil to sie dowiesz ze tez jestem z poznania :]

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o to zeby przy plombowaniu nie bolalo:) i przy wierceniu / no i przy wyrywaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
proponuję poprosić o znieczulenie (oczywiście odpłatne)
nic nie będzie bolało
a poza tym kawał chłopa jesteś to i co ma cię boleć !
jak ktoś coś będzie wyrywał albo inne zabiegi chirurgiczne w obrebie jamy ustnej wykonywał to na pewno Cie dokładnie znieczuli np przewodowo i bedziesz wyłączony na 2-3 godziny !

a co do ząbków - prawidłowa higiena i profilaktyka a do stomatologa chodzić nie będziesz musiał - chyba ze na kontrolę
np w skandynawii problem próchnicy praktycznie nie istnieje !
oczywiście istnieje jeszcze wiele powodów docelowo wywołujących ból (oczywście mowa o stomatologii)

acha a podtlenek azotu to sie u 4 letnich dzieci stosuje

Zmieniony przez - Boofi w dniu 2004-10-21 23:05:22

Zmieniony przez - Boofi w dniu 2004-10-21 23:07:35

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thx - jak mi grzebie w tylnym zebie moge miec odruchy wymiotne <to sie zdarza> tzn - daja znieczulenie za friko,ale praktycznie nie skutkuje.Poprosze o te odplatne i niech grzebie do woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
niech cie znieczuli przewodowo - jesli w zuchwie to np metodą trójfazową albo przez bezpośrednie wkłucie !
a jak nie umie to zmień lekarza no chyba ze mówimy o jakimś ropniu np .
acha i mam nadzieje ze uzywa porządnych znieczuleń ! bo jedno 2iemu nei równe
najlepiej sprecyzuj co dolega

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 288 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2691
Kurde a mnie to zawsze boli i to jak cholera! Nie marudze bo w końcu mam jaja, nie? :-]
Ale raz to mnie przewodowo 2 razy znieczulali i tak ból czułem! Potem jak naćpany chodziłem i nie moglem mówić - paraliż całej twarzy miałem, smieszna sprawa

Do faceta dzwoni rano telefon. Odbiera i slyszy:
- "Halo, dzien dobry, czy pan zamawial budzenie na siodma?"
- "Tak" - odpowiada zaspany. - "No to szybciutko, szybciutko, bo juz dziewiata...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Borowanie prawie wogóle nie boli. Ja nie cierpię czego innego. Jak mi wepcha pełno husteczek higienicznych do pyska, to mam spore kłopoty, żeby sie nie zrzygać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 288 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2691

To prawda, wqrwiająca sprawa te waciki wpychane na siłe!

Do faceta dzwoni rano telefon. Odbiera i slyszy:
- "Halo, dzien dobry, czy pan zamawial budzenie na siodma?"
- "Tak" - odpowiada zaspany. - "No to szybciutko, szybciutko, bo juz dziewiata...."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ospa

Następny temat

W jakiej porze brac unidox?

WHEY premium