SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka co 3 czy 7 dni

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 307
1. WIEK: 27 lat
2. WAGA: 85 kg
3. WZROST: 182 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 44 cm
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 2g
-węglowodany: 5g
-tłuszcz: 2g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 x testosteron 12tyg 500mg
8. TRENING: 4 x
9. CEL CYKLU: wieksze mięśnie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 1.5 miesiąca
11. POZIOM BF%: 18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 2x90kg.
-martwy ciąg:1x120kg.
-przysiad:4x110kg

Dzień dobry,planuje swój 2 cykl, jestem od odbloku 47dni niestety życie na cyklu się bardzo spodobało i chce za tydzień Góra dwa wejść na kolejny cykl

Chce brać testosteron 600mg + deka 500mg Testosteron 2x300mg i teraz dać deka też 2x250mg czy całość 500mg c7d Dziękuję za poradę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Dodam tylko że pierwszy cykl zawsze się podoba, jest łał, jak klepie, jakie libido, pewność siebie, ale przychodzi czas że wszystko się kończy, trzeba kombinować z dietą, dodawać środki, zmieniać plany treningowe, chcąc progresować trzeba się brać za cięższy towar a wtedy już zaczynają się sajdy i to czasem bardzo nieprzyjemne i nie piszę tu o estro i prolaktynie bo to idzie spokojnie ogarnąć, morfo zaczyna się sypać (upusty itd.), problemy ze snem, samopoczucie już nie takie jak było na pierwszym cyklu, wątroba, nery, tarczyca, można by tu wymieniać do jutra, do autora: jak nie masz naprawdę ogromnej wiedzy na temat dopingu to radził bym Ci robić to z głową, zaczynać od małych dawek i z czasem nabierając doświadczenia zwiększać dawki i dodawać środki bo z tego co czytam to mam wrażenie że myślisz że na pierwszym cyklu było zaje..ście to na następnym jak dorzucisz towaru to będzie jeszcze lepiej czym dalej idziesz schodki robią się coraz wyższe
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
Rozbijaj i tak już masz 2 inj w tyg
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 307
Dziękuję na tej wypowiedzi możemy zakończyć już wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Można wypowiedzi zakończyć ale zwróć uwagę na ilości na drugim twoim cyklu . Pół grama deki serio to nie mało , na następnym szykuje się 700 jak nic no chyba że tu podbijesz na tyle ... Poza tym wiesz jakie deka ma sajdy i czy je ogarniesz pierwszy raz na takiej ilości ?
Takie moje 5 gr tylko...


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2022-09-06 17:04:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 139 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6599
No tragedia, gość z przeciętnymi gabarytami i jeszcze bardziej przeciętnymi wynikami siłowymi zaczął zabawę z dopingiem od dawek 500 mg, a teraz prawdopodobnie będzie co cykl je podbijał. Ale co kto lubi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
qwer106
No tragedia, gość z przeciętnymi gabarytami i jeszcze bardziej przeciętnymi wynikami siłowymi zaczął zabawę z dopingiem od dawek 500 mg, a teraz prawdopodobnie będzie co cykl je podbijał. Ale co kto lubi.


To dlatego że na internecie ciągle jest opinia o tym że cokolwiek nie weźmiesz poniżej 500 mg to nie działa druga sprawa to też pewnie wina tego żę ludzie chcą już na teraz wszystko cykl 8 tygodni co on będzie czekał 3 albo 4 miechy ma być już i hui xD
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Amerykańska szkoła, czym więcej tym lepiej i szybciej, a później chłopy bo estro i prolaktyna wywalone, deprecha i brak libido, bez obrazy, to tylko takie moje przemyślenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
fakt ponad gram saa na 2 cykl to sporo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dokladnie :)
docelowo cykl mozesz dociagnac do 1g na koniec.
Ale zacznij np od 250 testa co 5 dni i od 300 deki tygodniowo.
Taka opcja i tak powinna juz bardzo dobrze na ciebie dzialac. A im dalej w las, tym bedziesz sobie delikatnie dawki podbijal az dojdziesz docelowo do 500 mg tygodniowo. Na start nie ma potrzeby az tak windowac dawek, bo pozniej faktycznie bedziesz musial liczyc w gramach juz towar. Tym bardziej ze wazysz 85 kg wiec nie jest to jakos bardzo duzo by startowac z dosc wysokiego pulapu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
No już mnie tak krzykacz na SFD wzywa to się wypowiem (przy okazji pozdrawiam Krzysziek) Zacznę od tego,że jak brać się za doping to z myślą że wiemy co robimy i jesteśmy świadomi ryzyka, i nie ma regułki że taka czy inna dawka bardziej szkodzi. Trzeba jasno powiedzieć, od wielu wielu lat przyjęło się że testosteron na pierwszy cykl 250mg wystarczy Moje zdanie NIE NIE WYSTARCZY czy 500mg jest odpowiednia dawka TAK ale tylko po to aby zobaczyć jak nasz organizm zareaguje i jest to dawka naprawdę mała. Teraz pewnie wielu powie że piszę głupoty, a sama jest na 3-4+ środkach i to bóg wie jakich wymyślnych Nie pisząc tu o zawodnikach, oni mają inna wiedzę i są prowadzeni często też przez kogoś z większą wiedza niż oni sami Często słyszę pytanie Uriel co wy tam wbijacie że jesteście tacy wielcy i silni Więc odpowiadam dawki i to znacznie większe niż w Polsce I przychodzi mi taka jedna myśl do głowy która widzę na SFD 500mg testosteron E2 urósł zaraz IA No bo trzeba osłabić działanie towaru i jeszcze dowalić lekami onkologicznymi nasz organizm To tak zdrowo patrząc na posty w temacie dopingu to tutaj 90% wcale nie potrzebuje IA Myślę że wielu naprawdę obeznanych w temacie celowo nie przekazuje swojej wiedzy Bo sami wydali na to kupę pieniędzy i testowali swoje ciało grube lata. Będąc na polskiej siłowni 100tys miasto naprawdę na tych siłowniach to 80% na bombie a zobaczyć kogoś że 120kg na klatkę trudno, nie wiem czy ja tak trafiałem czy u was też tak jest a jak ktoś już 150kg na klatkę bierze to tytan pracy koks koksów Ludzie przestańcie się bać towaru i kopiować jakiś swoich autorytetów z przed 10lat którzy wam wmawiaja że 500mg testosteron to dobra dawka na duże przyrosty, 500 jest dobre na 1 raz albo na mostek
9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Chłopie wiesz pewnie swoje ale racz przeczytać ankietę tego asa, to daje do myślenia . Poza tym niech mu będzie te 500 na pierwszym ale po dodaniu drugiego anabolika możesz z dawki zejść a nie ja podbijać na 600 no i sam temat deki ...też wiesz że deka to nie masteron ( serio spokojnie można zacząć od 500 a 600-700 to rozsądna dawka ) i może się koledze w głowie poprzewracać ( dosłownie ) od pół grama deki już na drugim cyklu . Serio gdyby doszedł do wniosku że tyle zaczyna dopiero go klepać to niech atakuje ale wyobraź sobie zaraz tematy i całe dni/tyg w których to deka mu nie daje spać (to nie NPP że kilka dni i po problemie z odstawieniem ewentualnym ) bo a to prolaktyna a to depresja czy Bóg wie co . Nikt tu mu soku nie żałuje czy nie zazdrości przyrostów ale niech się ogarnie na 300mg a potem analogicznie zbada stan zdrowia na 500 i czeka na efekty . Każdy to indywidualna sprawa i jak mi bold ubija estro a masteron nie i nie rusza lipidów tak orale lipidy rozyebują w miesiąc a na badania wydałem do tej pory więcej niż na towar ale się uczę reakcji organizmu na wszystko co biorę i się uczę na własnym przykładzie . Niech tak zacznie myśleć a dobrze na tym wyjdzie ....


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2022-09-07 11:56:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy

Następny temat

Czy jest sens ruszać taką krew?

WHEY premium