SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca + Testa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
dle teko kur... sie pytam czy moge zastompic to meta ??? chyba po to sie pytam czy to dobre bedzie polaczenie i chcem informacji czy bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zależy od wielu rzeczy czy to będzie dobre połączenie akurat dla Ciebie, ale Ty tego nie rozumiesz i nie chcesz dać ankiety więc nikt Ci nie odpowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
wypełnij bym ankiete to by pisali mi ze pownienem sobie odpuscic wiec nie ma sesu pisac bralem raz deke 10 szotow i 2 razy mete mam 70kg 170cm cwicze 3 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
to za***iste cykle zero wiedzy
czytaj podwieszone kolego

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
jak mozna zrobic 3 takie cykle i wazyc 70kg przez 3 lata cwiczenia

kaczymtk umyj seee leb i przyjdz jak bedziesz wazyl 15kg wiecej

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
TROCHE SCHUDLEM PO ANGLI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
Wiedze mam na temat steydow bo durzo spedzilem czasu nad tym ale chciałem sie doradzic ale widze ze tutaj nie dostałem pomocy chodziło mi tylko czy to jest dobre połaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak juz mówilem Deka + Testosteron to bardzo dobre polaczenie, na dobrej jakosci trwala mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
chodzi mi tez czy do tej deki i test moge dodac np mete? i tez takie pytanie bo wiele ludzi sie wyowiada ze dobra testa jest testosterone enenthate 250mg co o niej sadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Meta jak najbardziej na kick start zanim testo z deka sie bujnąEnanthanate 250 jest dobry ale o jakiej firmie myslisz ???w zasadzie wszystkie sa ok a czy towar legit czy fake to zalezy od dila
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po cyklu

Następny temat

Dziwna sprawa Koks a Serce

WHEY premium