SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca + ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Cześć
Pojęcie o SAA mam "jakieś". Zdobyłem je przez ostatnie lata. Chodzi mi mianowicie o jedno zakładając ten temat.
Mam 10ml 200mg/ml zbędnego DecaJet'u. Z czy było by fajnie to połączyć? Wiadomo enan itd. Szukam jednak innej opcji. Oczekuję czegoś fajnego, bez wielkich skutków ubocznych itd. Chciał bym dlatego uslyszeć jakieś bardziej zmyślne propozycje. Szkoda Deci, dobry środek a leży i się marnuje ;)
Pzdr

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Kolega po prostu nie doczytał . Ba. Nawet piszę pracę dyplomową z cykli kulturystycznych :D
Ok to teraz tak serio. Wezmę czy nie - nie traktujcie mnie jak 17 latka co chce SE pier... 200 mety bo jest za mały jak na szkolne warunki, ani jak na chłopaczka ze skarpetami zaciągniętymi pod same uszy, chwalącego sie jakiego to ma golfa a nie potrafi skonczych cholerngo cyklu na anapolonie (no a na czym innym, w koncu też ma być duży jak na warunki polowe), nie mówiac o gościach co "nie robią nóg bo nie muszą". Jasne. Mogę sobie rozpisywać cykle i to naprawde dobre, diete dobrać, suplementacje. Ale zawsze fajnie coś obgadać z osobami, które mają pojęcie i często większe doświadczenie.

Oczywiście. Jak deca miała by isć w udko to pod ręka bedzie hcg, proviron, clomid .. test, witaminki, izolat białka, 3 razy w tygodniu biegi, worek, skakanka. Pytam jednak co sądzisie o przeterminowanym nandrolonie. Brał ktoś? Jak nie ma sensu to nie bedę za flakonem płakał....
Pzdr

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omka albo susta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
z testem jesli chcesz uniknac skutków ubocznych np z ptaka zrobi sie flak

wino na ubicie mozesz pod koniec wrzucic to zalezy jaki masz cel, ankieta o tym mowi ktorą tu wstaw

poza tym 300mg/ew mniej bym nie bił za mało masz deki a taka dawka to minimum nie przesadzajmy chocby nie wiem jak mała waga?

Zmieniony przez - mariansss w dniu 2010-09-14 23:30:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94442 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Waga mała :) Na boksie człowiek jest bardzo wysuszony, a że jestem nie wysoki. Po prostu jestem szczupły. Dokupienie nandrolonu to nie problem chodź nie chcę dużych dawek.
Hmm jaka ankieta? Aaa to. Sorry. Nie było mnie długo na sfd i przegapiłem

1. WIEK: 23
2. WAGA: 70
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 112
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat z przerwami
6. DIETA: Zmienna, dostosowana do osiągania prawidłowej wagi dla danej kategorii
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Było to tak dawno, że nie ma co wspominać
8. TRENING: bokserski + na suchą masę i szybkość
9. CEL CYKLU: przejście do wyższej kat. wagowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: prop + wino. 5 lat
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): brak tendencji do tycia
13. STAN ZDROWIA: zdrowy jak ryba
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie wielka tendencja do porostu owłosienia na ciele. Chciał bym tego uniknąć
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 117,5kg w 2 klasie liceum :D OD wtedy nie sprawdzany
-martwy ciąg:
-przysiad: suwnica 280kg na serie. Przysiad nie sprawdzany.

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
CEL CYKLU: przejście do wyższej kat. wagowej

dopnij diete to ci saa nie będą potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Ale nie chodzi o to kolego. Jestem instruktorem kulturystyki, byłym studentem WF, o budowaniu diety wiem nie mało. Dieta wiec swoja drogą. Będzie dopięta. Przejście z suchego 70 kg do suechego 82kg w normalnych warunkach, tylko an diecie, treningu i suplementacji trwa ok 3-4 lat na boksie :)
Chciałem tlyko usłyszeć propozycję

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
próbowałeś odżywek?
saa wcale nie muszą być rozwiązaniem

Zmieniony przez - oskar117 w dniu 2010-09-15 10:10:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
No kurcze. Moje doświadczenie z silownią jest jakieś ;) Zrobiłem w życiu już naprawdę sporo cykli na suplementach. Bez nich ważył bym pewnie teraz z 55kg :D
Poboksuj kolego tak porządnie to zobaczysz czym jest robienie masy w tym sporcie ;) Zwłaszcza jak się ma taką przemianę materii, że mase robi sie jedynie na browarach :D
Chodzi mi tylko o propozycje ciekawego cyklu przy użyciu Nandrolonu, czegoś nie typowego. Ewentualnie efektownego zniszczenia flakonu, bo jak ma się marnowac to ciekawiej było by oglądać go rozpryskującego się na głowach obrońców krzyża lub strony przeciwnej...

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
wiem wiem
prawda przy uprawianiu innego sportu(boks) jest ciężko o przyrosty
a ja się boje coś rozpisać bo znając życie mnie zjadą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
hehe. Ale proponować mozesz. Wszystko sie wyliczy, posprawdza..
Na wiosnę chciał bym dac wino + bold czy coś w tym stylu.
A. I przy tym nandrolonowym cyklu żeby uniknać jak najbardziej blocka. Był już kiedyś z tym problem (nie wielki bo nie wielki .. ale był przez jakiś czas)

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clenbuterol po cyklu, kiedy?

Następny temat

Enan na 2 cykl?

WHEY premium