SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D-BOL METHANDIENONE ZACZYNAM CYKLA:)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jestem tego zdania ze .. jak sie truc to truc tak zeby efekty bylo widac oczywiscie wszystko w granicach zdrowego rozsadku ... mete należałoby brak co 8 godz wiec biorac 10 mg raz dziennie przy srodkach ug gdzie nie masz pewnosci co do stezenia chyba tylko czlowiek sie rozczaruje ..

jedz chlopie 3x1 dziennie po 10mg do glownych posilkow straczy ci 100tbl na 4-5 tyg w ostatnim tyg zejdz do 20mg pilnuj diety , treningu i powinienes byc zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tam pyrdolenie ja przy wadze 82kg brałem 15mg i czułem, że robi tylko przez pierwszy tydzienń potem musiałem zwiekszyc

a przy wadze 88-90kg 20mg robiło świetnie przez pierwsze 2 tyg potem musiałem zwiększyć

metka była scantela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
potiwerdzam 20 mg metki robilo mnie calkiem niezle, teraz podjadalem tego feniksa 30-40mg przy dobrej misce i czulem sie jakbym lykal 20mga co do scatela znajomy mi mowil ze ona ma czegos do***ane do skladu ze retencja jest koinkretna nie wiem dokladnie nie znam sie na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
witam panowie forumowicze heh ja juz w trakcie 3 dzien biore ta meteczke:) i naprawde powiem ze jak narazie mi sie apetyt dzwignoł i dziwne ale pompa po treningu hehe szybko cos ale ok teraz pytanko biore co 6 godzin 1 tabs mety i to mi wychodzi 30 mg dziennie zwiekszyc to czy jak?? waze dokladnie 88 kg swierzo z wagi zeszlem zapodałem sbie do tej metki prolo i propio oczywiscie dietka i odzyweczki animal 'pump' + "pak" a po treningu "mutant masa" oczekuje na wszelkie porady i zmiany pozdrawiam karkowce:D

Fight to Fight W kupie siła:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
starczy Ci 30, sam podjadam sobie dla lepszego apetytu 30 i gitara

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2368
NO ja szamie 30mg ed już 4 dzień i mogę jeść na okrągło :P już widzę przyrosty siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2368
Miglanc89 Jak tam efekty idzie cos ? xD
Ja to zauważyłem u siebie: Jako taki przyrost siły, +1.2kg na wadze, tak samo pompa nie zła po treningu nie długa ale jest no i jeszcze syfy na barkach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Never91 wiesz co powiem ci tak mi przyszlo 8kilo i na sztandze z 70kg na serie mam 90 wiec ruznica jest syfki mam tez jest to troche denerwujace ale niema nic za darmo i bez efektuw ubocznych apetycik tez mi ladnie podskoczyl ale 3mam sie diety scisle i duuzo aerobuw no i najwazniejsze duzo wody i kreetunka jakas po cyklu mniej spadnie pozdrawiam

Fight to Fight W kupie siła:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2368
Długo na odpowiedz czekalem ale z tego co widzę ładnie CI idzie...
Ja się nie mam co porównywać bo ja jadę solo a Ty nie xD
Jeszcze jest takie pytanie czy to norma ze nawet po jednej seryjce wyskakuje mi wyżyłowanie... ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
powiem ci ze to normalne miesnie sie pompuja i pamietaj ze metka zwiaksza cisnienie krwi ale mysle ze niema sie czym przejmowac:d hehe a na odpowiedz czekałec bo ja czasu nie mialem kiedy wejsc na forumka:D pozdrawiam rosnij zdrowo xD

Fight to Fight W kupie siła:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESTANOX P FLOR MEDICO ORGINAL CZY FAKE?

Następny temat

GREECE PHARMA

WHEY premium