SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA NA PRZYROST MIĘŚNI

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
Witam, jestem tu 1 raz i chciałbym aby ktoś mi napisal konkretnąinformacje na temat diety na PRZYROST MIĘŚNI.. zeby bylo dużo białka w posiłkach i jak i węglowodanów..
mam 17 lat, waga 77kg wzrost 179cm. Nie chce bym jadł i spadało mi to na brzuch tylko poszło na łapy itd..
w poniedzialk,srody i czwartki trenuję piłkę nożną natomiast wtorek,piatek,sobota,niedizela na siłownię chodzę :)
moja akutalna dieta to
7;00 2 krompki chlea z serem białym
od 8;00-14;20 w szokle jem chleb z szynką z indyka z 3 krompki nakładane czyli 6 kromek
15;00 kasza gryczana 100 gram+ schabowy
16;30 pół czekolady
17;30 trening
18;45 carbo,banan
19;30 ryż brązowy
21;30; 2 krompki z serem białym
chodzi mi o to aby ktoś mi poprawił moją diętę bo wydaje mi sie ze za duzo weglowadanow i to wszystko siądze na brzuch i dość przytyjęa chodzi mi by zrobić mięsnie fajnie.. pozdrawiam i prosze o konkretne odpowiedzi a nie typu: szukaj w google, patrz gdzies tam i gdzies tam.. dziekuje, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
Ta dieta nie nadaje sie do niczego. Odrazu wybij sobie z głowy produkty przetworzone typu czekolada. Poczytaj temat pt. "10 wskazówek zdrowego żywnienia" i inne podwieszone tematy. Pozdrawiam :)w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11300
"16;30 pół czekolady"
Co to jest?:D

Radze tak jak kolega wyżej, poczytaj najpierw podwieszone tematy w dziale ODŻYWIANIE. Dopiero wtedy bierz się za układanie diety

Zmieniony przez - khali w dniu 2012-09-14 01:57:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
spoko.. to ta czekolada odpada ;) czyli konkretnej odpowiedzi z dietą nie dowiedziałem się..napisalem nie odsyłajcie mnie na rozne strony tylko napiszcie jak mozecie poprawną dietę na przyrost MIĘŚNI..:) pozdro dla kumatych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie chce mi się jeść na masówce

Następny temat

Dieta na redukcje - co myslicie

WHEY premium