SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEKA!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1502
Panowie powiedzcie mi czy można zrobic cykl na dece nie stosujac jednoczesnie testosteronu?Przykladowe polaczenie Deka+Winko, bez jakiegokolwiek tescia,prowadzi odrazu do tzw.efekty Deca-Dick?Czy test jest konieczny w cyklu na nandrolonie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
a ja powiem tak ze bralem sama deke i wielu innych moich kolegow i nikt sie na skarzyl na deca-dicka ale jednak sa przypadki ze ktos plakal i tak naprawde zalezy to od organizmu wiec moze tak profilaktycznie 100mg e7d lub jak zna swoj organizm to niech bez tescia sprobuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20459
mozna powiedziec ze to zalezy od zastosowanych dawek nandrolonu oraz predyspozycji ogolnych
ale tesc powinien byc imo.

boso ale w ostrogach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1502
Powiedzmy...1-10 200-250mg Deki(+inne srodki nie bedace testosteronem badz jego pochodna), konieczne zastosowanie tescia w celu unikniecia DD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20459
ja bym wzial.

boso ale w ostrogach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nikt Ci nie da 100% gwarancji
ja bym w zadnym wypadku nie ruszal bez testa

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1502
No tak tez myslalem:)miczelx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1502
z calym szacunkiem gdz ale na jakiej podstawie opierasz swoja wypowiedz,chyba nie na bazie własnego doswiadczenia,bo sadzac po profilu to nie masz jeszcze za soba zadnego cyklu.Piszesz "ja bym wział",chyba nie masz o tym za duzego pojecia, jesli sie myle to przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20459
swoja wypowiedz opieram na wiedzy teoretycznej, moim zdaniem to normalne ze najpierw wole sie zorientowac zanim uderze a nie na odwrot jak w wiekszosci wypadkow
a moja wypowiedz z prawda sie tez nie minela

boso ale w ostrogach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1137
nie bede zakladal kolejnego tematu ale tez chacialem o to spytac . wszyscy mi krzycza deka bierz na poaczatek itd...Z iloascia nei chce przeginac chce:
1-6 200mg/tydzien
i pozniej jeszcze pozrec 15 tabsow clomidu 150/100/50

bedzie efekt przy takiej ilosci DD ?

BTW kumpel ciagnie dece juz z 4 tydzien i jakos problemow z wackiem to mowi ze nie ma, a o climidzie to on nawet nie slyszal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20459
problem pojawia sie po a nie w trakcie

a poza tym to poszukaj w wyszukiwarce

boso ale w ostrogach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1502
mercurio Twoj koles nie ma problemnow z wackiem narazie...bo jest dopiero w 4-tym tygodniu kuracji a sama deka rozkreca sie dopiero w 3-cim,wiec pewnie dopiero zaczyna widziec efekty i ewentualne skutki uboczne w tym DD(o ile nie wrzucił do cyklu tescia).A Tobie na poczatek(jak piszesz) odradzałbym tą deke nawet w minimalnej dawce rozpisanej na 6 tygodni.Polecałbym polska metke lub tajska w dawkach 1-5 15mg/dzien(na poczatek wystarczy),wielu odradza stosowanie metki na pierwszy cykl ale apteczna, polska metka jest jak najbardziej bezpieczna moim zdaniem(przy zastosowaniu odpowiednich oslonek)daje dobre efekty i powoduje min.skutki uboczne.Nie musisz sie martwic o DD i obkurczenie jąder a na odblok wystarczy 12 tabl Clomidu!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Działanie teski

Następny temat

Tussipect w wiadomościach TVN-u

WHEY premium