SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3479
Interesujace )))
Dzieki za odpowiedz - moze sie przyda w przyszlosci :).

Pozdroweinia Sierov
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 530


Tak jak obiecałem zamieszczam skany ampułek Deci którą mi zaoferowano do kupienia.
Pierwsza jest 50mg pakowana po jednej w tym małym pudełku,cena 27 zł
Druga 100mg pochodzi z opakowania razy 3 sztuki.
Trzecia 100mg jest pakowana razy 5 w pudełku,fiolka jest ciut grubsza i wyższa od tej drugiej,druk na metce jest cienszy, a nalepka zeszła mi cała pod paznokciem i są widoczne banki powietrza pod nią.
Wszystkie nalepki maja niezaokrąglone krawedzie.
Cena za te setki w 200 ml to 50 zł.
Opakowania zamiesciłem powyżej w poscie.
I które są lewe a które nie??
Badz tu mądry.
Bardzo prosze o sensowne wypowiedzi.
Moze ty Maku???

killer366

killer366

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec tak powiem ze ta po lewej oferowali mi w aptece za 35 zl + Recepta a y masz ja od dilera za niecale 30 zl?? COs chyba smierdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 530
No bo to holenderska!!!Kupiona w GRecji
Przeciez jest dużo tansza od tej samej Organona kupionej w polskiej aptece!

killer366

killer366

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matjasowi nie przetlumaczysz. 100% pewnosc mam do 50mg i do 200mg z opakowania po 3 ampy. Co do opakowan po 5 ampek to nie spotkalem ich w Grecji, ale kazdy aptekarz powtarzal mi, ze takie sa (sprawdzalem w katalogu w Grecji jest to fakt) i troche sie roznia od dotychczas robionych ampek do pudelka na 3 ampy (w piatkach naklejka nie zachodzi na siebie, a w trojkach zachodzi, w piatkach druk na nalepce jest cienszy, tak jak na zdjeciu). Jesli mozesz bierz pudelko z 3 ampami. Btw, 50zl za ampe 200mg, ale zdzierstwo.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 530
Jest dokładnie tak jak mowisz Maku,faktycznie naklejka z opakowania po 5 ampek nie zachodzi na siebie,tylko czemu jak podwazyłem ją paznokciem to zlazła dosłownie cała!
Musialem ją lekko poslinic i sie trzyma tak aby,aby.Chłe,chłe.
Czyż nie jest to dowod ze to podróba?wszedzie pisza ze jak na jakims towarze odłażą nalepki w całosci a nie rwa sie po kawałku to dowod na to ze to lewizna?
Ale wyczytalem tez,gdzies w archiwum ze ta Deca pakowana po piec sztuk weszła do sprzedazy dopiero w tym roku,dlatego nie jest tak znana.Skoro tak krótko jest na rynku to czy udało by sie juz ją podrobic i wprowadzic do obrotu?

Pozdrowienia

killer366

killer366

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
matjas a czy nie lepiej ci kupic normalna polska deke?albo jeszcze lepiej greckiej tej z normy?u mnie diler zachwala zarowno jedna i druga. Co sie tyczy holenderskiej to nie zawsze slyszalem pochlebne opinie.
pozdrawiam matias
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 530
Niech ktos sie wypowie jeszcze na temat autentycznosci tej Deci,ktorą zeskanowalem i umiesciłem w poprzednich postach.
Z góry dziekuje.

killer366

killer366

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówi dr Johnny.
Nie rozczulaj się nad sobą tylko sprawdz na sobie tą Dece,a potem opowiedz nam o Swoich doznaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
Mam taka sama deke jak ta na zdjeciu -srodkowa.Dalem 35 zl za 2ml,oczywiscie nie w aptece.biore ja od czterech tygodni i efektow ubocznych naszczescie {jak narazie} nie mam POZDRAWIAM

....POZDRAWIAM....Q z kRk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeprosiny dla KINGKONGA

Następny temat

Dziewczyna

WHEY premium