SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto brać HMB Ultimate Nutrition w kapsułkach i Kreatynkę KTP w kapsułkach???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy warto brać HMB Ultimate Nutrition w kapsułkach i Kreatynkę KTP w kapsułkach, w przypadku jak chce ćwiczyć aby spalić troche tkanki tłuszczowej(głównie zbrzucha) ale przy tym żeby przybywało mi beztłuszczowej masy mięśniowej.

"...każdy ćwiczyć może, jeden lepiej, drugi gorzej..."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze nie ma tak,ze tluszcz znika tam gdzie ty chcesz!
znika rownomiernie z calego ciala.
po drugie jak juz chcesz brac hmb to ultimate to bardzo dobry wybor.ogolnie przyjmuje sie,ze suplementacja hmb powinna byc dluga,aby zobaczyc zadowalajace efekty.ale bez odpowiedniej diety nie zobaczysz satysfakcjonujacych
efektow po zadnym suplemencie.
kreatyna hi-tec?nie wiem nie bralem ja bym wziol od cybera tanie i bardzo dobre.
a i jeszcze do polaczenia kreatyna+hmb wydaje mi sie bardzo trafne ze wzgledu na odkladanie sie glukozy w postaci tkanki tluczowej dzieki hmb mozemy temu zapobiec.



Zmieniony przez - pitos w dniu 2002-05-24 17:57:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HMB stosuje już trzy tygodnie.Uważam to za dobry dodatek do thermy.Razem z aminokwasami i serwatką tworzą wspaniałą kombinacje.

Pozdrawiam
Kuler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thx pitos

"...każdy ćwiczyć może, jeden lepiej, drugi gorzej..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Ja tu sie wypowiem o kreatynie Ktp Hi teca bo Hmb dopiero zaczne brac od powniedzialku a wracajac do kreqatyny Hi-Teca w kapsulkach wedlug mnie jest bardzo dobra ale patrzac na cene to jest tez bardzo droga. jezeli jeszcze nie kupiles to polecam jak to pitos zakupic cos od cybera z efektow sie napewno nie rozczarujesz gdyz cyber ma b.dobre kreatyny a jezeli wezmiesz Hiteca to tez powinno byc b.dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze nic kupilem planuje zakup dopiero na przyszly tydzien. Zanim cokolowiek kupie w sklepie zobacze co oferuje cyber. DZIEKI ZA RADE

"...każdy ćwiczyć może, jeden lepiej, drugi gorzej..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
po KPT miałem jak dotąd najlepsze wyniki, masa mi została(ok 5 kg) siła tez w góre....

joł,wielkie joł!!!
Tomek

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i sojoprotein

Następny temat

HMB + KREATYNA !!!!!!!!

WHEY premium