SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ktoś wie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekator na jutro się dowiem o ten cykl to ci napisze. Ale zastanów się jeszcze - arkady jest chyba lekarzem więc wie co mówi.
Mnie tylko zastanawia czy branie T3 z winem zmniejszy jego kataboliczne właściwośći w dużej mierze?

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i wszystko jasne. Arkday miałem Cię poprosić o wypowiedź na ten temat, ale sam tu wpadłeś .
OK więc rezygnuje z T3. Postaram się powalczyć z Clenem i ECA.

Olek mimo wszytko podaj ten cykl, chciałbym zobaczyć jak on to brał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
On brał to całkiem podobnie do ciebie, tylko że zmieniał dawkę co 4-5 dni:
Dni dawka
1..4 25mcg
5..9 50 mcg
10..20 75 mcg
21..25 50 mcg
26..30 25 mcg
Cykl dość krótki, dawki też nie zawyżone i z 98kg zszedł na 89, przy czym mówił że siła mu trochę spadła. Robił aeroby 3xtydzień. Nie sądzę jednak żeby przestrzegał jakiejś specjalnej diety (powiedzmy że "nie jest w tym dobry").

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema mam zamiar wziasc cytomel bo inne srodki nic nie daja a tez szkodza! wiec wybieram ryzykowny Cytomel. Tak sie przejmujecie tym, niektore typy biora DNP i inne gowna i zyja, a pozatem to nawet zwykla L-karnityna szkodzi no i jak by nie bylo to jedzenie w dzisiejszych czasach tez szkodzi.

"Zycie jest zbyt piekne by je zmarnowac.Od tego jest glowa by go pilnowac"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrożnie ze sterydami- to tylko dobra wskazówka

Następny temat

Wątroba

WHEY premium