SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy da rade?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
Mam do was takie pytanie . Czy da rade zbić lekki brzuszek w 1 miech ?? Nie jest on twardy ani nie widac na nim tkanki tłuszczowej. Walcze z nim juz od 2-3 miechów biegam po 20-25 min dziennie ,od wczoraj zaczełem robic : "6 Weidera". Czy tym sposobem dam rade umiesnic go troche ,zeby az tak nie wystawal??. Uzywalem tussi ,zjadlem gdzie 2 paczki nic nie dalo ale szybko schudlem 10 kg ,teraz zaczelem pic herbate La Kurtina (oplaca sie czy lepiej tabletki??)Lepiej wykonywac HIIT czy biegac 35-40min i aeroby 30 min 6 dni w tygodniu zeby spalic brzuszek... Zrobie wszystko ,zeby pozbyc sie tego brzuszka ...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 71 kg

Wzrost: 181 cm

Obwód klatki: ---

Obwód ramienia: ----

Obwód talii: ---

Obwód uda: ---

Obwód łydki: ---

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ----

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: jogging 20 min i trening w kulturystyce : Aerobiczna "6" Weidera

Odżywianie: od miesiaca jem chleb ryzowy ,salatki troche bialka malo jedzenia kalorycznego ...

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak alergi

Stan zdrowia: kiedys czesty bul brzucha teraz rzadko

Preferowane formy aktywności fizycznej: w stanie jestem poswiecic caly tyg z 2-3 h

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: tussipeck

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: tak

Zmieniony przez - polmos w dniu 2007-06-15 13:58:47

Zmieniony przez - polmos w dniu 2007-06-15 14:00:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest...?

Następny temat

Jaka Dieta dla mnie ?

WHEY premium