SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czeeesc

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 212
Siema, siema, mam 17 lat blabla, do rzeczy, cwiczylem k1 teraz planuje przerzucic sie na boks, k1 cwiczylem rok, przestalem w roku ubieglym i ciekawi mnie pewna rzecz na jaka wczesniej nie zwracalem uwagi. Jestem leworeczny, pisze lewa, jestem lewonozny ale silniejsza mam prawa. I jak to w koncu jest? silniejsza reka powinna byc z przodu? czyli ze prawa powinienem stac do przodu? Jedni mowi tak a inny znow, ze lewa powinna byc z przodu zeby chronic watrobe. Jak to jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 624
Stoj tak jak Ci wygodnie, jak wolisz stac z lewa z przodu to stoj i to szlifuj jak prawa to tak samo. Ja na twoim miejscu bym stal jak wygodnie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 57 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 295
Silniejsza ręka powinna być z tyłu a nie z przodu , nwm kto ci mówił że silniejsza z przodu , pozdrawiam :)


Zmieniony przez - B_o_X_e_R w dniu 2016-10-08 20:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 57 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 295
Wogóle ciekawi mnie, trenowales kickboxing a jak ty to napisałeś k1 bo jak się orientuję k1 to kickboxing, i jak nie mogłeś przez rok czasu nie zwrócic uwagi na taki szczegół? przecież to jest podstawa boksu/kickboxingu i takie rzeczy uczy się na początku a ty do tej pory nie zwróciłeś na to uwagi? To jak ty trzymałes garde skoro niewiesz jak jej trzymać xD? nikt ci nie zwrócił uwagi na to? Wydaje mi się że chodziłes do słabego klubu skoro przez rok czasu nie zauważyli że robiłeś błędy w gardzie bo takie chyba robiłeś skoro pytasz się którą ręke trzymać z tyłu ;p.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 57 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 295
Wydaje mi się że tą ręką która wszystko robisz (czyli poprostu którą jestes ręczny) powinnienes trzymać z tyłu ale skoro jesteś leworeczny a silniejsza masz prawa to sam niewiem, najlepiej spytaj trenera


Zmieniony przez - B_o_X_e_R w dniu 2016-10-08 22:47:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 212
No nie zwrocilem uwagi, bo trener spytal sie mnie ktora reke mam silniejsza, powiedzialem, ze prawa i musialem sie przestawic z prawej nogi z przodu na lewa. Garda sprawiala problem tylko na poczatku jak nie bylem przyzwyczajony do innej pozycji, teraz jest git. Kolega lazi na boks i jest tak samo leworeczny i stoi z prawa z przodu tyle, ze on ma mocniejsza lewa. U mnie jest na odwrot, w lewej mam koordynacje ale w prawej mam mocniejsze 'p******niecie'. Zmylila mnie w sumie troche tez nazwa, bo zawsze jak ktos mowi, ze jest mańkutem to stoi z prawa z z przodu. Nigdy nie interesowalem sie pozycjami, itd z internetu, zawsze wszystkiego uczylem sie na treningu i sluchalem trenera. Wygodnie mi sie stoi tak jak stoje i chyba tak zostane. Dzieki za pomoc, za pewne za jakis czas znow tu napisze z jakimis pytaniami dot. boksu. I jeszcze gdyby mogl sie ktos wypowiedziec to bylbym wdzieczny

Tak podsumowujac to w lewej mam lepsza koordynacje (?) (lepiej mi sie nia bije, jestem bardziej pewny uderzajac lewa anizeli prawa (testowalem, zmienialem pozycje) czuje, ze po prostu mam lepsza kontrole nad lewa reka.)
Natomiast prawa jest po prostu silniejsza, zawsze rzucalem, pchalem kula, jadlem etc. (procz pisania) prawa reka.



Zmieniony przez - ZaskoczonyOdpowiedzia w dniu 2016-10-09 07:59:49

Zmieniony przez - ZaskoczonyOdpowiedzia w dniu 2016-10-09 08:03:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 57 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 295
No to jak ci trener tak kazał stać i tak ci wygodnie to tak stój i powodzenia na boksie ;) co do pytań wal zawsze, chętnie pomogę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona Terytorialna a łuszczyca i żylaki powrózka

Następny temat

Street workout a mma

Wiecej