SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl dla nadciśnieniowca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4602
Dzięki super rozpisane dałem juz soga wcześniej :p juz nie mogę :)

Jak bede startował to wtym temacie będe prowadził relacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
git, pomierz się, zważ, zapisz wyniki silowe ew. jakies foto
i pod koniec to samo, będzie widać jaki progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4602
No pewnie ale to juz w nowy roku będzie styczeń luty myślę :) najlepszy okres teraz lece cały czas sucho bez supli nawet wiec teraz walne kreatynke :p i schodzą z kreatyny wejdę na testa hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
w takim razie jeszcze pytanie brzmi czy nie za wcześnie za koks? jest gama supli z którymi jeszcze podciagnac możesz wyniki jeżeli mówisz ze nie suplementujesz nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4602
no ostatni cykl na krecie był z 6 miechów temu :/ i tylko to brałem za inne sie nie łapie bo wiadomo przedtreningówki podnosza cisnienie i to ostro raz wziałem hotblooda to musiałem wyjsc z siłowni i isc do domu tak mnie trzepało nie mogłem sie skupic na treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
ja tez jestem nadcisnieniowcem na początku uwazalem ale teraz po prostu jak jakiś jest za mocny to biore 1/2 porcji i mam na dluzej jakie masz to ciśnienie po lekach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4602
hmm dawno nie mierzyłem :p z 2 tyg temu było wieczorem 135/70 puls od 45-68 max w spoczynku :) jak sie żle poczuje to od razu łapie za aparat i mierze ale jest ok wiec poco a jak jest za wysokie ja zaraz to odczuwam .
ale zaczne mierzyć 2/3 x wtyg rano i wieczorem
jakie leki bieżesz i w jakich ilościach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
valtap 160/12,5 (valsartan + hydro.. moczopędny)
to trochę chyba jeszcze wysokie jak na leki, pownienes nizej zejść do ok 125/70
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4602
to jendorazowy pomiar :p teraz ciekawosci zmierzyłem 114/64 puls 64 :) dziś rzucam palenie hehe aż wstydz sie przyznac że paliłem paliłem 6 lat żuciłem 3 lata nie paliłem i teraz 6 miechów paliłem i teraz znów rzucam ale tym razem na amen :p

widzisz ja jem tylko jeden lek ten vivace 5mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
zawsze jak by się podniosło możesz dorzucić hydrochlorotiazyd oczywiście po konsultacji z lekarzem, to lek moczopędny a to tez pomaga przy niepotrzebnej wodzie w organizmie i zbijaniu cisnienia

to jest git ciśnienie, dobra ja zawijam bo w robocie jestem pozdroo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SAA a skutki uboczne

Następny temat

co na 1 cyklon + otoczka

WHEY premium