SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cukierki z Egiptu :)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
Nowa seria cido kopie bardzo dobrze, testowałem ja i moj brat.
Pzdr

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nowa seria czyli jaka?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1727
Molu i ty jeszcze szukasz dziury w całym , mówiłem Ci jak działa na mnie jak na innych co walili ten co ja, wiadomo że ktoś może mieć wała zawsze. Czy to na końcu będzie N, E czy X nie ważne. Igła w dłoń chłopaku!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3648
Chciałbym odświeżyć.

Do autora: finalnie okazało się że wałek? Ile tego miałeś w głównym bagażu? Co teraz jest w miarę pewnego w Egipcie? Zależy mi na propie/enanie i dece, na co zwracać uwagę? Jadę za tydzień i chciałbym przywieźć jakieś pamiątki :)

Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20281
Też mam takie cido, przywiozłem z wakacji kupowałem nawet w 2 różnych aptekach . Bije z deką i metą z blkana szczerze mówiąc nie przypuszczałem że może być to wał ale po wypowiedziach autora tematu zaczynam sie niepokoić :/ narazie meta zaczyna hulać elegancko na opinie o cido ode mnie jeszcze za wcześnie bo dopiero leci 2 tydzień cyklu. Tak w ogóle to ja mam na opakowaniach napisane Cidotestone identyczne pudełko jak w temacie podanym w linku a na ampach cidoteston co daje mi jeszcze bardziej do myslenia...



Zmieniony przez - your boss w dniu 2011-12-14 02:06:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
trzeba bylo nie kupowac,to ze tanio nie oznacza ze ma sie kupowac ;) oby twoje cido dzialalo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1727
Panowie, ja też w tym roku byłem w Egipcie i moje cido nie było wałem, też miałem na opakowaniu cidotestone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3648
Staru w jakim rejonie Egiptu byłeś? Kupiłeś coś jeszcze? Po ile był cido jak kupowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20281
Byłem niedaleko Hurgady, i tam też kupowałem cido. Cen nie pamietam nie przywiązywałem do tego wagi bo to nie jest jakiś duży wydatek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1727
Ja byłem w sharm el sheikh, cena od 100amp po 1 dolar bez łaski. Nie kupowałem nic innego bo straszne wały, pokazał mi całą skrzynkę. W aptekach mają od A do Z z tym że ja specem nie jestem ale większość już na odległość wyglądała na wał i tylko cido było w pudełkach oryginalnych, reszta luzem w reklamówce. W karzdej aptece praktycznie mają cido a jak nie to w 5 min dowiozą. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Veboldex (Boldenon 250mg Fake czy nie?)

Następny temat

TAD 600

WHEY premium