SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wziąść do tribulusa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Czasami jeżdżę do Detrichova, to w inną stronę. Znajomy ma tam fabryczkę odżywek Vitalmax. Jest to druga po Nutrendzie firma w Czechach. Druga dlatego że mają mało pozycji. Tylko kilka podstawowych odżywek, ale świetnej jakości. Wiem jak są produkowane od A do Z, wiem z czego i nawet zastanawiam się czy nie sprowadzać tego do Polski oficjalnie, ale to duża inwestycja i dużo roboty, więc na razie to melodia przyszłości.
Tam mogę kupić tylko produkty jednej firmy, a jeśli chcę zrobić różnorodne zaopatrzenie to jeżdżę do Cieszyna, ale jak napisałem, ostatnio miałem duże problemy i wyleczyłem się z przemytu na jakiś czas.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
a mozo popreotu kup pojdz na poczte i sam sobie wyslij do domku troszku dluzej to bedzie trwalo ale przynajmniej nie zawroca cie celnicy no chyba ze paczka zaginie ale to sie zadko zdarza

Wkazdym badz razie powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
No to masz świetne zaplecze Sonbaty.....tylko pakować i wpierd**** i rosnąć oczywiście!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Duży plus zakupów w fabryce to ceny i dokładne obejrzenie produktów (nawet fazy tabletkowania itp.)
Minusem jest to, że miejscowość ta jest jakieś 400 km ode mnie, jedzie się fatalna drogą i po prostu bywam tam rzadko.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co ci celnicy zrobili Sonbaty? Ja w cieszynie przemycalem juz z 5 razy i to po 30 odzywek roznych :D , ale kiedys beda mnie kontrolowac i zastanawiam sie czy mi nie zabiora.

Pietrus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Nie zrobili mi nic, po prostu powiedzieli że mnie z tym nie przepuszczą i koniec. Więc jechałem na inną granicę, a tam to samo. Jeździłem tak 9 godzin i w końcu i tak musiałem wszystko oddać do hurtowni.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Atestów na Polskę chcieli.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jade w ten piatek i zobaczymy co bedzie :)

Pietrus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Jakby chcieli mi zabrać,to zżarłbym wszystko na granicy,hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Powodzenia chłopaki

Od pewnego czasu (ponad pół roku) polska granica celna jest bardzo szczelna. Urząd celny jest WSZĘDZIE, na granicy gdzie ja fizycznie przekraczacie, na lotnisku gdzie przylatujecie, na Cargo gdzie odbieracie transport lotniczy, w Portach morskich, w międzynarodowych firmach Spedycyjnych, w Urzędach Pocztowych i wielu wielu jeszcze innych miejscach tam gdzie byście się tego mogli najmniej spodziewać. Służby celne potrafią zatrzymać samochód do kontroli nawet wewnątrz kraju. Szczęsliwie przekroczyliście granice panstwa z zakupionym towarem jakies 3 godziny temu. jedziecie wiejską drogą a tu samochod urzędowy każe wam się zatrzymać do kontroli ...

Wieżcie mi że np z USA to nawet wszystkie grubsze listy teraz otwierają ! To po prostu jakaś paranoja !!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Dabka i innych HMB Kreatyna Glutamina

Następny temat

Jakie białko???

WHEY premium