SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sadzicie o tej firmie SNI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1252
CZE!!!
Cyber ten post to chyba nie jest antyreklama SNI.Zobacz cze coraz wiecej sie mowi o tej firmie wszystko jedno czy w pozytywach czy w negatywach jest o niej coraz glosniej!!A tak na marginesie to wydaje mi sie ze ten post tak jak i ten w dziale ATLETA oznaczaja ze ludzie sa zainteresowani SNI tylko potrzeboja fachowej rady od kogos z poza IS!
Tak jest w moim przypadku:kupilem kreatyne SNI i mam zamiar ja jesc bo czytalem ze jest dobra ale np. u mnie w miesci kazdy mowi ze suple z tej firmy to chu***i ze skoda na nie $$!!
Ale to chyba dobrze jak pewne osoby takioe jak SON wypowiadaja swoje zdanie na tematy SNI bo przynajmniej wiem co inni sadza na ten temat!Zobacz ze na IS nikt zle sie nie wypowiada na temat tych suplemetow(czy to nie jest troche dziwne hmmm?)!
A jeszcze jedno:czy moze ktos dokladnie wypowiedziec sie na temat tego ze wiele produktow SNI jest tylko na POLSKE!!Jesli tak jest w rzeczywistosci to jakie to sa produkty i dlaczego tak sie dzieje!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Bart_one

1. Na Polske BYŁ produkowany tylko Thermal Pro. Obecnie koniec produkcji - ciezko dostac juz w USA Ma Huang a ubezpieczenie labolatorii na produkcje termogenikow wygasa z koncem stycznia. Dlatego wysprzedajemy zapasy i pozniej bedzie już płacz wszystkich że już nie ma.

2. Ludzie w Twoim miescie mają taka opinie dlatego że czytali SFD i na nim oparli swoj osąd. SFD istnieje juz od dawna i jest najbardziej znanym forum - niestety jest opiniodajne dlatego piszacy tu czesto nie chca narazic sie reklamodawca piszac obiektywnie. Pewni ludzie do tej pory wydawali opinie o produktach czesto nie stosujac ich a ponieważ ja nie jestem reklamodawcą i nie płacę za reklame na tym forum to raczej nie w interesie bylo pewnym ludziom tutaj zamieszczanie jakich kolwiek obiektywnych informacji o SNI. I pod przykrywka obiektywnej dyskusji zawsze starali sie odwiesc rozmuwce od produktow tej firmy. Obecnie produkty SNI od niedawna sa w forumowym sklepiku - ciekawe wiec czy cokolwiek ulegnie zmianie.

3. Sonbaty nie jest osoba obiektywna dla mnie dlatego ze jest sprzedawcą i przedstawicielem konkurencyjnej marki i dlatego zawsze pod przykrywka obiektywnej dyskusji zdobywajac zaufanie rozmowcy bedzie i tak staral sie wcisnac swoje delikatne 3 grosze.

O tym ze byla niescislosc na polskich etykietach SNI - naczytalem sie juz w niejednej jego wypowiedzi.

Informacja o niescislosci nie jest niczym zlym ale raza mnie insynuacie i sposob opiniowania przez niego tego faktu typu "Te 2 etykiety to kryminał i jawne oszustwo" itd

Kryminał ? Oszustwo ? - dla mnie to zwykłe niedopatrzenie Clarity,

W przypadku takich zajsc jak ta moja wypowiedz zobaczysz zaraz wszystkich poplecznikow Sonbatego ktorzy są na tym forum dla Was rowniez autorytetami i beda mnie zaraz krzyżować, jeden za drugim :P

A ponieważ mają posłuch i podpis "specjaliści" ich liczna i przeważająca opinia sprawi że bedziesz myślał zupełnie tak jak oni będą tego chcieli :)

3. Co do forum Imperium Sportu - to że czytasz tam dobre wypowiedzi na temat produktow SNI nie jest niczym podejzanym. Na forum swobodnie dyskutuje sie o wszystkich markach i produktach i nie ma tam zadnej presji i napietnowania. Jednakże pewne osoby z powodu poparcia swoich poleczników czuja się tylko swobodnie na swoim podwórku gdzie zawsze ktoś im przytaknie :) Wyrocznie opiniodajne SFD oburzają się na wszystkie posty kogokolwiek piszącego dobrze o produktach SNI od razu podważając publicznie jego wypowiedz typu "..ale proszę Cię Czarny, nie rozbrajaj mnie z takimi tekstami. Nie wiem czy masz coś z tej propagandy.."
Czyli pozytywna wypowiedz o produktach SNI na SFD = propaganda.

Zapraszam na Imperium Sportu wszystkich Producentow, Importerow, Sprzedawcow itd - forum jest otwarte dla kazdego - to nie jest reklama forum, nie kasujcie !

Adresu nie podam - nie da sie www.imperium-sportu.pl widzisz ?

Ale masz racje - duzo sie dyskutuje na temat produktow SNI poniewaz nie da sie na sile ludziom zamknac buzi a nawet kazda antyreklama jest dobra reklama. Tak czy owak sprzedaz produktow SNI rosnie z tygodnia na tydzien a Ci ktorzy juz sprobowali i stosowali te produkty kupuja je teraz bardzo chetnie - to nie jest reklama, to nie jest kryptoreklama, to nie jest opinia - to jest fakt:)

Mam nadzieje ze WYROCZNIE i AUTORYTETY z SFD okażą że maja jaja i nie skasują tej wypowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
kto by to kasował?:)
piękna przemowa ...i przyznam, że uczciwa:)
obniż tylko ceny Cyberku....zejdź co najmniej do cen Treca i masz szanse na rynku...w innym wypadku będzie trudno:(

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1252
1)Cyber dzieki za wyjasnienie bo tego wlasnie mi bylo potrzeba,solidnej wypowiedzi wyjasniajacej wszystki moje watpliwosci!!
2)Popieram wypowiedz zwierzaka dotyczacej cenn,chociaz i tak spodobaly mi sie te promocje ktore ostatnio dajesz.BYLE TAK DALEJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Ja mam wheya SNI i jestem zadowolony
Co do Cybera to nie uwazam ze oszukuje i podrabia etykiety, bo zeby chcial na sile wciskac swoj towar, to by go za darmo w takich ilosciach nie rozdawal na IS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Panowie jeszcze się przekonacie, że Cyber to spoko koleś

-[][]-- r(e)spect --[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
hmmmm....zalezy co masz na myśli?:)
bo my są hetero!
buahahhaha))

P.S. sorry...nie mogłem się powstrzymać:)

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1252
Dla mnie osobiscie byl spoko bo bez problemow i bardzo szybko zrealizowal moje zamowienie z czego bardzo sie ciesze ale co chodzi o SONA to tez nie moge nic zlego powiedziec na jego temat bo wspolpraca z nim tez byla bezproblemowa!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1252
A tak na marginesie to w tym poscie nie chodzilo o ocene ludzi tylko o ocene firmy wiec nie czaje po co ta nagonka na CYBERA I SONA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Żeby mieć jakąś opinię trzeba spróbować.. śmieszne, że większość opinii na temat produktów SNI na tym forum jest wyssanych z palca i opiera się na domysłach

-[][]-- r(e)spect --[][]-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo z Olimpu!!

Następny temat

pirogronian

WHEY premium