SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś skasować, przenieść, edytować? - prośby kierujcie TUTAJ!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę wskazać w którym punkcie moja wypowiedź którą zmieniłeś narusza regulamin SFD. Kasowanie wypowiedzi nie naruszających regulaminu forum to samowola, a zmienianie cudzych wypowiedzi bez zgody autora to nadużycie



Zmieniony przez - Tyka w dniu 2007-01-23 16:51:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trudno mnie to ocenic
nie jestem prawnikiem

co do reszty to proszę byś rozmawiel o tym z Administratorem i Amazone
a nie na publiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cóż, moderator powinien posiadać wiedzę wystarczającą do rzetelnej i uczciwej interpretacji regulaminu ...

Rozmawiam, to znaczy wysłałem do obojga listy, pozostające bez odpowiedzi.

Ponieważ ten post służy zgłaszaniu tematów do kasacji, to wobec braku odpowiedzi jest to jak najbardziej odpowiednie miejsce do dyskusji na ten temat.

Nie widzę również powodów do robienia tajemnicy z czegoś co dotyczy SFD jako całości i wszystkich jego użytkowników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze
zatem jesli powstanie oficjalnie taki wymóg dotyczący obejmowania stanowiska moderatora
uzupelnie me braki

Tyka
twoje art, interpretacje i tlumaczenia a przede wszystkim dyskusja userow, ktora wywiazała sie w dalszej czesci topikow ma znaczenie dla ogolnej tresci sfd
i tu uczciwie mowie ze szkoda nam to kasowac
i jest to nie w porzadku w stosunku do wielu osob

Oczywiscie bez problemu ominiemy twoje roszczenia
ale
proponuje ci byc zmienil decyzje
bo w koncu owe art i wypowiedzi tylko dodają twej osobie
i mysle ze z kazdej strony patrzac wyłacznie ty tracisz na tym
tracac dobry obraz jaki otrzymuje odbiorca

Zatem jeszcze raz zachecam i prosze o zmiane decyzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy wysłałes mejle do wymienionych?
sprawdze i ponagle odpowiedz z ich strony!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Gość założył dwa tematy o tej samej treści-jeden w Tradycyjnych, drugi w "zupełnie zielonych", po czym jeszcze odświeżył temat sprzed paru lat (o tym samym zagadnieniu) w Uderzanych.

Proszę o zamknięcie tematu z Tradycyjnych i "zielonych" (też przeniesiony do Tradycyjnych)-ja tymczasem skieruję gościa do Uderzanych.

https://www.sfd.pl/Kick-boxing_czy_Teakwon-do-t312292-s6699.html

https://www.sfd.pl/Co_trenować_w_Radomiu_Kickboxing_czy_Taekwon_do_-t312306.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niemoderatora z uprawnieniami też regulamin obowiązuje, chyba że jest tyranem i despotą hehe

> Oczywiscie bez problemu ominiemy twoje roszczenia

Życzę powodzenia

Moja prosba o kasację nie jest efektem złośliwości, ale wrogich działań SFD wobec mojej osoby, mojej strony www oraz osób ze mną współpracujących. Ja odchodząc zostawiłem wszystkie swoje artykuły i wypowiedzi w stanie niezmienionym, choć mogłem przed odejściem zmienić je lub skasować. Były tu do dyspozycji wszystkich przez dwa miesiące, do czasu podjęcia wrogich działań.

Te działania SFD leżą u podstaw tej "wojny" i nie moją rolą jest wyciągać do SFD rękę w takiej sytuacji.

Egzekwuję jedynie swoje niezbywalne prawa autorskie i zamierzam to robić konsekwentnie i do końca, szczególnie przy takiej a nie innej postawie władz SFD.

Jeśli chodzi o maile, nieoficjalnie pisałem do Amazone 15.01, do Mateusza oficjalnie 18.01. Jak napisałem Mateuszowi, oczekuję konstruktywnej odpowiedzi do końca dnia w czwartek, a w przypadku niespełnienia mojej prośby lub braku odpowiedzi przekazuję sprawę kancelarii prawnej i zamykam ze swej strony wszelkie dyskusje na ten temat.

Sądze że w tej sprawie napisałem już wszystko co było do napisania, dlatego proponuję zamknąć tą dyskusję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje!!!
własnie o te najistotniejsze info
mi chodzilo

"Jeśli chodzi o maile, nieoficjalnie pisałem do Amazone 15.01, do Mateusza oficjalnie 18.01. Jak napisałem Mateuszowi, oczekuję konstruktywnej odpowiedzi do końca dnia w czwartek, a w przypadku niespełnienia mojej prośby lub braku odpowiedzi przekazuję sprawę kancelarii prawnej i zamykam ze swej strony wszelkie dyskusje na ten temat. "


troche wpadłes
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Tyka ma pelne prawo do zazadania usuniecia swoich tematow, niezaleznie od tego co inni sobie w nich bazgrali. Gdyby nie zalozyl tych tematow nie byloby zadnej dyskusji, ktora wywiazywala sie w oparciu o jego teksty.
Nie wydaje mi sie, ze sfd nabylo jakiekolwiek prawa do jego artow, tekstow, itd, tak jak jest to w przypadku "zespolow" wymienionych przez kogos tutaj wczesniej.
Takie jest moje (bezstronnego obserwatora) zdanie, ktore pozwolilem sobie wyrazic czytajac opinie innych.
Oczywiscie dobrze by bylo, jakby strony sie dogadaly i wszystkie te tematy pozostaly tutaj nadal do wgladu takze zwyklych userow.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Toy
ja caly czas jestem zdania
ze te art choc w duzej czesci sa interpretacja krazacych w necie art innych autorow
maja duza wartosc
i mogą nadal sluzyc szukającym tu pomocy, porad userom

Mysle ze Tyka bardziej robil to dla ludzi niz ku swej chwale i to powinien miec na uwadze
Oczywiscie, ze konflikty pociagaja za soba pewne konsekwencje
Tylko czy taka forma odwetu ma sens?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Post(y) w treningu do usuniecia/przeniesienia

Następny temat

Problem z abonem....

WHEY premium