SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boster tescia po kuracjach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2471
Witam jaki polecicie booster tescia cwicze sporo czasu okolo 8 lat z przerwami mam za soba kuracje typu testosteron metanabol winstrol czy tren. Ale chce w tym roku bez takich urzywek zastanawiam sie nad animal m stack lub stoked nieznam sie na bosterach czy polecacie cos lepszego diete mam biore bialko i bcaa. Ostatnia kuracje skaczylem okoko rokbtemu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 331
I tak chyba zrobie. Jedyne co mam na minus to ze zarost mam jak 13 latek. Ok to odpuszcze IA. To wezme ten booster Stoked.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile masz lat? Robiłeś badania hormonalne, żeby wiedzieć jaki jest ich poziom? W jakim celu chcesz zaopatrzyć się w booster testosteronu? One nie działają, jak saa, z którymi miałeś do czynienia, warto żebyś zdawał sobie z tego sprawę.
Animale odpuść. Stoked chwalony. Ale odczucia i rzeczywiste działanie zależne od bieżącego stanu diety/trybu życia/wieku/poziomu hormonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2471
Mam 32 lata badan nierobilem ale kiedys kiedys jadlem novedex xt fajnie dzialal szukam cos podobnego czyli odradzasz animala stoked lepszy? Czy cos innego mozecie zaproponowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stoked - czy to w PL, czy w USA - ma najbardziej stabilne i pozytywne opinie.
A czego dokładnie oczekujesz?
Bo nie ma co odnosić się i porównywać do starego novedexa, bo najprawdopodobniej był on czymś podsypany.
Generalnie powiem tak, z doświadczenia z różnymi tego typu środkami... Te legalne i nie budzące podejrzeń oparte o zioła (tribulus, maca,long jacka i inne) nie działają, bo i dlaczego miałyby działać?
Wiele badań wskazywało brak efektu podniesienia poziomu testosteronu. Prozdrowotnie w kilku kwestiach - ok.
DAA - dla mnie lipa i kolejny wymysł. Brak przekonywujących badań, a dodatkowo problemy z prolaktyną.
Wszystkie inne boostery, po których ludzie wpadają w zachwyt - te o groźnych i poważnych nazwach, to już często przekroczona cienka granica zwykłej suplementacji. Bliżej im w działaniu do regularnego koksu lub inhibitorów aromatazy. Abstrah**ąc już od tego, że wiele z nich jest po prostu prohormonami, lub metabolitami sterydów, jak w przypadku wspomnianego novedexa, czy słynnego też jakiś czas temu test a boost.


Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-02-24 09:19:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2471
Czego oczekuje hmm mialem troszke przerwy troche mnie zalalo od 7 tygodni nieprzeoczylem ani jednego treningu powoli wracam do formy ale chcialbym to troche pospieszyc szybsze efekty heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2471
Czyli ten animal to lipa jakas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To już prędzej jakiś spalacz tłuszczu. Ogólnodostępne boostery testo absolutnie niczego nie przyspieszą, a jak trafisz w krzaka, to jeszcze narobi problemów.
Jak u Ciebie wygląda odżywianie? Po ostatnim cyklu przeprowadziłeś prawidłowe pct? Szkoda, że nie masz aktualnych wyników badań. Często problemy z sylwetką, czy zdrowiem to jednak pewne echo mieszania w hormonach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2471
Zima odbila sie namnie imprezy pidjadanie itp a rzarcie niewarze co do grama ale 5 posilkow blatki piersi twarog wogole chodzi o nawey samopoczucie a spalacze niedlamnie slabo sie czuje ponich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2471
Czyli kupie ten stoked masz jakies pewne zrodlo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2471
Czyli kupie firmy stok.. masz jakies pewne zrodlo allegro troche lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
wklep w google stoked sklep, 2 pierwze serwisy sa ok.
na forum jest zakaz podrzucania linkow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry booster tescia

Następny temat

kreatyna optymalna dawka

WHEY premium