SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blizny wszędzie mam!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja jezdze po uzytkownikach
uwazamze moje wypowiedzi nie naruszyły nikogo godnosci, nikogo od glupków nie zwymyslalam, dałam sensowne argumenty, tlumaczac ze im wiecej czytasz i przegladasz tym wiecejsie dowiadujesz i mozesz wyrobic sobie poglad
odpisalam choc na bliznach sie nie znam bo nie widze aby byly tu wypowiedzi osob ktore mialy ten problem i sobie z tym poradzily. POdalam linki gdzie jest mnostwo osób ktore jakos sobie z tym radziły
nie wyjezdzaj z pretensjami do mnie, sprawdzalam wszystkie twoje wypowiedzi, glównie udzielasz sie w spamerni, mało masz wartosciowych wypowiedzi, wiec ode mnie wara. To wszystko z mojej strony

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
ahh te kobiety...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Tak, w spamerze piszę od jakichś dwuch tygodni:]
Pozatym z bliznami miałam problem ale się go pozbyłam,miałam coprawda kilka blizn ale dałam sobie tym radę. Pozatym wyleczyłam kilka osób z trądziku. Nie wiem, mi sie wydaje że przesadzasz z obnoszeniem się tym że dostałaś moderatora, chociażby swoją ostatnią wypowiedzią. Pamiętaj że to boga z Ciebie nie czyni a czasem lepiej jest napisać dwie odpowiedzi które komós pomogą niż sto bezwartościowych. A teraz możesz się już obrazić bo widzę ża taki masz zamiar, nie widzę tylko powodu. Ja nie mam ochoty z nikim sie tu kłucić bo nie po to jest to forum. Zdałam pytanie ogólnie,zresztą jak sama widzisz nie było tak wymienionego Twojego nicku więc nie było ono skierowane bezpośrednio do Ciebie

Zmieniony przez - -Paula- w dniu 2006-07-26 15:30:48

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Lukash a co do Twojego pytania-jest jeden prosty sposób na pozbycie sie blizn raz na zawsze-u kosmetyczki. Prądami zamyka pory, a laserem usuwa blizny,jest to jednorazowy ale skuteczny zabieg

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 971
Paula wielkie dzięki coś wreszcie sie ruszyło w tym temacie i mam nadzieje ze dalej pójdzie.Robiłaś może to usuwanie laserem, jeśli tak to jak to wyglądało i ile zapłaciłaś.I jeszcze kilka słów do oski, dziewczyno ja rozumiem, że jest gorąco i to bardzo,a ty musisz ślęczeć cały czas przed monitorem, ale taki twój żywot sama chciałaś być moderatorem a to wymaga wyrzeczeń.Respect

quid sit futurum cras, fuge quaerere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Usuwanie przebarwień 200-500 PLN
USUWANIE ZMIAN TRĄDZIKOWYCH 200-400 PLN
Pełen zabieg oczyszczania skóry twarzy 120 PLN
Młodzieżowy zabieg oczyszczania skóry twarzy 90 PLN

Skopiowałam to ze strony Laser Studio w Szczecinie,zajmują sie oni prawie wyłacznie zabiegami z wykorzystaniem lasera A jak to wygląda mozesz zobaczyć w TV w tym programie na CLUB'ie w stylu "chce być piękna"

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
A ja skopuje swoją wypowiedź z innego tematu, bo jak wiedzę to ludziom nawet na linki się nie chce klikać

„Masz tu link ( http://luskiewnik.strefa.pl/acne/plama_blizna.htm ) na temat usuwana blizn ale po trądziku, blizny po trądziku i ospie niewiele się różną także możesz się dowiedzieć wielu cennych informacji. Co to kremów i żelów to Dermatx (link: www.dermatix.com.pl/  ) bardzo dobry ale bardzo drogi kosztuje około 170 -180 zł sam stosowałem z całkiem dobrym skutkiem. Więcej informacji i nazw maści na stronach, które podałem.”
Jestem tego samego zdania, co oska5, i na pewno nie dlatego że ma status moderatora tylko jak czytam po raz 100 ten sam temat to mnie krew zalewa. Niestety coraz większa część tego forum na awersje do czytania i szukana czegokolwiek.

Pozdrawiam Afrok

Edit: linki się źle skopiowały


Zmieniony przez - Afrok w dniu 2006-07-26 20:41:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 971
Hola hola chyba sie troche zapędziłeś Afrok.Nie wciskaj mi, że nawet nie przeczytałem tego tematu bo go przeczytałem.Pierwszy link który wrzuciłeś to już czytałem grubo ponad rok temu,a z tym Dermatxem sie jeszcze nie spotkałem.I tak na marginesie jak już przytoczyłeś ten pierwszy link to może powiesz mi i innym ludziom, która metoda/y i jak ci pomogła/y.

quid sit futurum cras, fuge quaerere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Lukash ja Ci mowie, jednorazowy wydatek tych powiedzmy 200zl zamiast co pewien czas np 30zl na masci i masz cere jak nową

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 971
Paula mi sie tez tak wydaje, ale chyba u mnie w mieście to wyniesie raczej conajmniej 400zł za yellow peel,a co do laserów w LBN jeszcze nic nie znalazłem gdzie to mozna zrobić.

quid sit futurum cras, fuge quaerere

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ekg wyniki

Następny temat

Strzelanie / chrupanie / trzeszczenie w stawach

WHEY premium