SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Siema, jestem strasznie blady już od hm. lutego/marca tego roku koledzy mi powiedzieli że jest blady strasznie. W szkole też nauczyciele mi mówią że jestem blady itp, ja zwykle to olewałem, myślałem że mi przejdzie, ale niestety cały czas jestem blady. Jem marchewki, pije soki itp i nadal nic. Jestem też strasznie ale to strasznie chudy, obiady jem za dwóch. Czy mogę iść z tym do lekarza? że mam bladą twarz? :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
zrob sobie morfologie

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
dwa miesiące temu miałem robioną. Krew i mocz i niby wszystko w porządku było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
wiec moze problem tkwi w odzywianiu, aktywnosci fizycznej, lub przebytej/wanej choroby, badz podstawy genetycznej

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Fakt nie jestem aktywny fizyczny. 1x na miesiąc może zagram w piłkę.
Co do odżywiania to często jem hamburgery które podgrzewam w mikrofali. Reszta to raczej zdrowe rzeczy jem, bułki napakowane warzywami, typu sałata, pomidor itp.

Czy mogę iść z tym do lekarza? tzn co powiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jakie badania z krwi?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
idz do lekarza rodzinnego u ktorego jestes zapisany i powiedz ze chcialbys sie przebadac pod katem aktualnego stanu zdrowia jako wskaznik podaj przyczyne - bladosc

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Krzykacz, nie rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Co Ci zlecił lekarz - jakie badania i wyniki były?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31
Hm... nie pamiętam, ale mówił coś o magnezie chyba, ogólnie to w normie wszystko było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Warto by sobie przypomnieć. Szczególnie czerwone krwinki/hemoglobina. Zbadaj poziom żelaza w organiźmie.

Inne objawy jakieś?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maszynka do wlosow

Następny temat

Bolące ledźwia

WHEY premium