SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Black bombs

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35
Cześć wszystkim, Tak jak w temacie zastanawiam się nad kupnem jakiegoś porządnego wspomagacza na treningi boksu i siłowni, zależy mi na pobudzeniu i pomocy w redukcji tkanki tłuszczowej. Słyszałem że black bombs to czołówka tego typu specyfików ale nowy skład jest dużo słabszy od Starego. Ktoś z was miał przyjemność testować obydwie wersje? Ewentualnie moglibyście polecić coś innego ?

Wiek 24 lata
Wzrost 187
Waga 95kg
Staż na siłowni +/- 5 lat z przerwami
Dieta w okolicach 3k kalorii
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
witaj, jakie masz doswiadczenie ze srodkami tego typu?
osobiscie tetsowalem obecnego bombsa i spisuje sie calkiem ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35
Z mocniejszych przedtreningowek jadłem nowego mesomorpha a ze spalaczy animal cuts i burn4all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
no to mysle, ze bedziesz zadowolony z black bombs, tylko celuj w wersje w proszku, w mojej oopinii sklad, ktory jest wymieniony na etykiecie nieco zniecheca potencjalego nabywce, ale dzialanie rekompensuje te obawy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35
Ok dzięki za odp, jeszcze jedno pytanie bo dostałem od kolegi hellfire od innovate labs też na nowym składzie i tak sobie leży, mógłbym to jakoś łączyć i brać naprzemiennie czy bez sensu i lepiej oddzielne 2 " cykle " ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
lepiej zaczac od slabszego srodka, a drugi wykorzystac podczas dalszych etapow redukcji, gdzie z redukcja fatu nie bedzie juz tak latwo
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35
Czyli który będzie słabszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
black bombs, jezeli trafiles na dobry sklad hellfire
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35
W takim razie otwieram paczkę : ) dzięki za pomoc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35
Zamawiam znaczy się* ^^
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
miałem tego blackbombsa jakoś w zeszłym roku i nieraz myslałem ze mi serducho wyskoczy po jednym kapsie, dałem koledze 2 kapsy to myślał ze to jedna porcja, to miał przerąbane aż go telepało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Burn4All Extreme vs Animal Cuts

Następny temat

Suplement na stawy oraz antykataboliki

WHEY premium