SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bioparox

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
jestes:) wez tu zajzyj:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
a np czy jak rano sie budze i mam jedna dziurke przytkana a tego w nocy nie odczuwam czy ma to wpływ na wysypianie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4148
van basten odezwij sie do mnie na e-mail mialem cos podobnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
podaj swoj adres email:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4148
jest w profilu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
ale nie mam abona podaj swoj adres pliska albo powiedz jak to wyleczyles to bardzo wazne dlamnie prosze adamie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4148
U mnie to bylo tak ze zaczal mi sie zatykac nos i nie moglem wogole oddychac szczegolnie gdy kladlem sie spac. Odwiedzilem chyba ze 4 laryngologow ktorzy przepisywali mi ciagle silne antybiotyki na zapalenie zatok w tym takrze dostalem bioparox, zjadlem chyba z 9 antybiotykow i nic mi nie pomoglo. Ciagle musialem zakrapiac nos przez co az przestalem czuc zapach i smak. Ciagle czulem sie zmeczony i oslabiony. W koncu nie moglem wytrzymac i poszedlem prywatnie do dobrego laryngologa, stwierdzil ze nie mam zapalenia zatok tylko niezyt naczynioruchowy blony sluzowej nosa. Chodzi w tym o to ze gdy znajduje sie w cieplym otoczeniu naczynia krwionosne w blonie rozszerzaja sie i zatykaja mi nos. Przepisal mi tabletki clarinase po ktorych mi przeszlo ale nie na dlugo dlatego ze to trzeba leczyc dluzej a starczyly mi na 10 dni tylko lecz nie mogl mi dac ich wiecej bo podobno trzeba zrobic od nich przerwe. Dal mi jakies inne pozniej ale mi nie przechodzilo po nich wogole. Wiec teraz dalej musze zakrapiac nos i musze sie do niego wybrac znowu zeby mi dal te co na poczatku. Mozliwe ze tez masz niezyt naczynioruchowy i przez to zatyka ci sie nos. Polecam Ci tez wybrac sie prywatnie do jakiegos dobrego laryngologa. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
bylem juz 10 razy prywatnie dawal mi clarinase bioparox cirrus i nic nie pomaga poprostu jest niedzrozna jedna strona i mam miejsza dziurke ale teraz moje pytanie do ciebie i flexa czy moge sie nie wysypiac chodzic zmeczony jak mam ta 1 dziure nie drozna ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4148
Ja problemow z wysypianiem nie mialem. Jedynie chodzilem zmeczony ale ja mialem obydwie niedrozne. Dziwne wlasnie ze masz tylko jedna niedrozna. Moze masz cos z przegroda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2161
przegrode mialem robiona 3 miechy temu;/ niby tam jest niezty ale czasami mam drozna ale w 90%dniach zapchana odczuwalnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krew z odbytu, a lekarz macha ręką

Następny temat

ściegno achillesa ból u amatora biegania

WHEY premium