SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bielizna kompresyjna skins

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Witam. Natrafiłem na zniżke bielizny kompresyjnej skins z 500 na 149zł. I mam pytanie czy jest ktoś kto mógłby sie wypowiedziec na jej temat? W internecie są albo nieziemskie zachwyty producenta i innych ludzi próbujących to sprzedac w ten czy inny sposób albo jakieś delikatne wzmianki w których jedyna informacja jest taka, że skins jest za drogi. Znalazłem jeden wychwalający opis jakiejs Pani doktor ale jest tam, za dużo miodu, a brak rzetelnej opinii.

Czy jest może ktoś kto miał okazje w tym cwiczyc? Lub ktoś kto ma jakąs wiedze na ten temat? Zastanawiam sie nad zakupem jako prezent, ale budowanie opinii na reklamie producenta to kiepski pomysł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Czyli chyba musze sobie wybic z głowy cudowne skutki wspomagania kompresja. A szkoda brzmiało nieźle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy napoj Burna

Następny temat

Dobre gryfy

WHEY premium