SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezpłatne szkolenie SFD Edukacja ( 18.01 - Opole )

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak przyniose swój taboret to sie zmieszcze? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Niestety nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6583
taki pomysł zróbcie takie darmowe szkolenia przez internet więcej osób by sie załapało nie każdy może dojechać

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-01-14 10:16:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Celem SFD Edukacje jest także zarabiać - jednak nie zawsze. To szkolenie jest za free ale ma pokazać jak bardzo warto uczestniczyć w szkoleniach np Tadeusza. Na 100% będziemy systematycznie organizowali wykłady za free, ale takie szkolenia max raz w roku i to z ograniczeniem liczby uczestników. Obecnie rozmawiam z dr Kowalskim z SGGW na temat free wykładów dla userów SFD. Fajnie jak się uda raz na kwartał taki wykład przeprowadzić. Tematyka oczywiście - żywienie człowieka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nieśmiało podsuwam pomysł, żeby takie szkolenia robić w bardziej centralnym punkcie Polski - choćby Warszawa. Wiem, że Opole to siedziba spółki, ale z np. podlaskiego to taka wyprawa, że aż się nie chce mysleć.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2014-01-14 08:55:10

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
my jedziemy z Białegostoku Chociaż fakt, że gdyby było bliżej to byłoby dla większości korzystniej ale i tak trzeba się cieszyć, że ktoś w ogóle ZA DARMO coś takiego organizuje. Tak myślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Wita,zrobicie jakas relacje live na sfd.pl? szkoda,ze tak daleko,chciałem się zapisać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No ja mieszkam w małym miasteczku i jak bym jechał to sam. To wolałbym już zapłacić za szkolenie, ale w Wawie na przykład. Bo koszt dojazdu do Opola dla jednej osoby jednak wychodzi duży.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
chłopacy z bdg biorą busa,może od ciebie tez ktoś jedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nie sądzę. Wiedziałbym raczej o tym. Znam wszystkich starych wyjadaczy trenujących siłowo. Nikt nie wspominał, że się wybiera.

Urok małych miasteczek.

Andrzej Bursa
Sobota

Boże jaki miły wieczór
tyle wódki tyle piwa
a potem plątanina
w kulisach tego raju
między pluszową kotarą
a kuchnią za kratą
czułem jak wyzwalam się
od zbędnego nadmiaru energii
w którą wyposażyła mnie młodość

możliwe
że mógłbym użyć jej inaczej
np. napisać 4 reportaże
o perspektywach rozwoju małych miasteczek

ale
.......mam w dupie małe miasteczka
.......mam w dupie małe miasteczka
.......mam w dupie małe miasteczka

Wierszyk Bursy- tak dla rozluźnienia atmosfery.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2014-01-14 09:12:50

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Held - wywiad dla Fight24...

Następny temat

Mistrzostwa Podkarpacia w kulturystyce 2014 r.

WHEY premium