SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ban - spam Doping ;-)

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyloozuj typer, Koniu to jeden z tych netowych napinaczy... Poćwiczył rok na siłce i uważa się za największego "znaffce" w temacie.
Całe zycie przed kompem to mózg się lansuje, lubi sie powyżywać na sfd, bo w realu nie ma na kim . Najlepszych przyjaciół (jak nie jedynych) ma na epulse .

Pozdr. Koniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 597
Dudek znów Cię siostra pobila co ?

http://nwk.eblog.pl - wejdź, jeżeli nie boisz się swojego boga .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzisz typer, o to mi wlasnie chodzi...
biedne dziecko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 597
prawda jest taka ze na slowa( na piesci sie nie wypowiadam bo widze ze Typer cos tam trenuje) czy to na zywo czy w necie i tak bym was wszystkich (oprócz Mietkiego ) przegadal, a waszą jedyną obroną jest "dziecko neostrady" żenada.troche wysilku panowie po szkole...

http://nwk.eblog.pl - wejdź, jeżeli nie boisz się swojego boga .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"7. Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania."

Sayonara dzieciaku z silnymi argumentami np. "Siostra cie bije" czy "po zawodówce"...

ja mówie o tobie prawde, nie mam zamiaru cie obrażać. widze jednak, że tobie obrażanie innych sprawia przyjemność, dowartościowujesz się w ten sposób?

Zostaw kompa na miesiąc, dwa, może znormalniejsze...

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2006-11-23 14:54:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
i pozamiatane

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pikaczu skończ dziecko bo żałosny jesteś

aha już skończył

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2006-11-23 15:14:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Do założyciela tematu mam smutną wiadomość, Gregor kiedyś coś wspominał że nie umie odblokować

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Mnie odblokował

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
DUDEK masz u mnie piwo na kiedys na rynku za to !

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiana Nicka

Następny temat

tomek1991-odblokowanie prosba

WHEY premium