SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania-porada

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592
Witam, zrobiłem sobie profilaktyczne badania,podstawowych hormonów. Nigdy wczesniej ich nie robiłem. Wyniki jakie wyszły sa zamieszczone poniżej, moze ktos wypowiedziec sie na ich temat. Estradiol ponad norme i prolaktyna te lekko poza normy. Jak to zbić?? Nigdy nie stosowałem SSA.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592
Dobra dzieki, wogole nie znałem iherbu. Tak ze się miło zaskoczyłem . Wlasnie MRM zamawiam chyba. No i ten niepokalanek ale to z PL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Przy tak nieznacznie podwyższonych spróbuj niepokalanek + chryzyna. Po 1caps ed na wieczór/noc. Po 30dniach możesz powtórzyć tylko te 2 badania już.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592
Dzieki za szybka odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Badania zrobiłeś bo co, problem z libido, erekcja itp..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592
Badania zrobiłem,bo poprostu chciałem wiedziec jaki mam naturalny poziom hormonów,drugim powodem było to ze zawsze szybko mnie podlewa( to też chciałem sprawdzić czy wszystko ze mną w porządku). No libido jest dobre,ale nie idealne-mogło by być lepsze. No i troche wachania nastrojów,gdzie nie powinno to wystepować u faceta. Mniej wiecej tyle powodów moich badań. Poszukałem i z chryzyną troche są problemu, jakiś inny zamiennik??


Zmieniony przez - Sejmir1991 w dniu 2017-03-23 15:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
tsh niebezpiecznie wysoko, trzeba by pogłebić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592
Czytam ze propolis zawiera chryzyne, czy moze byc? Czy polecicie cos innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592
WnMPapa czyli myslisz ze udac sie do lekarza? Tylko on mi pewnie powie ze w normaie jest tsh,czy mozesz rozwinac swoja wypowiedz i co moge poradzic na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Sejmir1991
Badania zrobiłem,bo poprostu chciałem wiedziec jaki mam naturalny poziom hormonów,drugim powodem było to ze zawsze szybko mnie podlewa( to też chciałem sprawdzić czy wszystko ze mną w porządku). No libido jest dobre,ale nie idealne-mogło by być lepsze. No i troche wachania nastrojów,gdzie nie powinno to wystepować u faceta. Mniej wiecej tyle powodów moich badań. Poszukałem i z chryzyną troche są problemu, jakiś inny zamiennik??



Zmieniony przez - Sejmir1991 w dniu 2017-03-23 15:40:03



Nie wiem jak w PL macie, ale może być problem. Spróbuj poszukać możę Chrysin Jarrow jakiś sklep lub apteka powinna to mieć do ściągnięcia, tam masz czyściocha 500mg/caps, wystarczy jedną dziennie brać. Działanie jest bdb.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592
krzykacz ,przeszukałem troche internetu znalazłem jedna apteke internetową w PL ale niestety produkt juz jest nie dostępny. A mogł byś polecić cos innego,jakiś zamiennik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Szkoda bo byłaby idealna. Może zadzoń w to miejsce być może będzie dostawa lub ściągną pod zamówienie.

Jeśli trzymamy się chryzyny to np propolis, passion flower.

Możesz też poszperać i poszukać innych pozycji, np kwas ursolowy.

Indole-3-Carbinol.


Ale z dawkami pewnie będzie przesada bo tam tylko jakiś niewielki % znajdziesz, najlepiej uderzyć konkret substancje niż jakieś łączone z czego dopiero wyciągasz to co Tobie potrzebne.

No ale szukaj/próbuj.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia?

Następny temat

Coś na uspokojenie

WHEY premium