SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BaGuaZhang Black Taoist

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
na you tube sa walki z innymi stylami...
konto blacktaoist

EX FONTANA PURA ET HORDEUM DISTICHUM NUTANS ET HUMULUS LUPULUS BAVARICUS
NUNC EST BIBENDUM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Co do walki tych panów, która ma się odbyć w miesiąc przed styczniem.... to "czarno" to widzę
Patrząc jaką dynamiką i techniką obaj dysponują...to niestety ale obawiam się, że dostarczą ludziom na świecie niezłej "polewki" z systemów tradycyjnych....ale może miło się rozczaruję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
No sam jestem ciekaw. Zarejestrowałem się na stronce i mam zamiar obejrzeć. I faktycznie będzie "czarno" . Zobaczymy jakie będą ograniczenia w tej walce - może (ale nie musi) być ciekawie. Kompromitacja tez nie jest wykluczona. Shotokan nie jest stylem w którym się walczy kontaktowo, a BT widziałem na paru filmikach - rusza się nieźle. Natomiast sparingu z jego udziałem nie widziałem.
W każdym razie - za niecały miesiąc się przekonamy. Fani MMA i tego typu rozczarować się mogą jedynie pozytywnie poziomem walki. Jak będzie źle, to będzie to czego się spodziewali i sensacji nie będzie

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dacheng Bushido24.pl
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 3266 Wiek 58 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Stawiam na karatekę

Andrzej Kalisz - AKADEMIA YIQUAN http://www.yiquan.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
a ja na taoistę...patrząc po filmikach, które zapowiadają tę walkę
obstawiamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
no ja z sentymentu też na kungfutekę - co, gdzie i ile stawiamy

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
tu w tym wątku....i od 10 gr na zwycięzcę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
no to się piszę
kungfuteka - GÓRĄ!!!!

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
wchodzę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W CETNIEWIE - 26 - 27.07.2008

Następny temat

chce zacząc uprawiac boks

WHEY premium