SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOLDEK!!!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
wlasnie na sfd najwiecej jest walkow, elit przestan czytac to forum i przybierac se do bani tylko zaczalbys w koncu cos wbijac to odrazu bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3620 Napisanych postów 36547 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260934
w koncu dobre...

5 lat wbijalem i mi starczy teraz was bede naprowadzal na dobra droge bo przez ten czas ktory tu jestem zauwazylem ze koks to jak narkotyki i coniektorym to sie w glowach juz poprzewracalo

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-03-31 13:41:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
kiedys towar byl duzo duzo lepszy. koksowala garstka osob na silowniach, nie kazdy mial dostep, walow nie oplacalo sie robic. teraz gnojki po 16 lat koksuja, dilerzy chca szybko i duzo zarobic itd.

Zmieniony przez - -SHIELD- w dniu 2009-03-31 14:58:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
z moich obserwacji wynika, ze koksuje wlasnie mniej ludzi, skoksowanego nastolatka zawsze mozna bylo spotkac czy to teraz czy 20 lat temu
tam gdzie chodze do silowni to ani pol koksa nie uswiadczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
to zapisz sie na meska silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
w ****u mam te "meskie" nawet sprzetu nie ma i ten za***isty swojski smrod w szatni :DDD
2500 karnetow u mnie na silce jest sprzedanych i koksow brak... sory jest jeden kumpel z dawnych lat ale juz nie wbija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Irko mylisz się. Cała twoja siłownia koxuje . Tylko oni polskie undery biją .

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
jakos nie wierze w Twoja teorie, co innego na silowniach widze, gnojki po 15-16 lat juz cos tam podjadaja. zreszta w dopingu pare lepszych ankiet poczytaj, coraz mlodsi za koks sie biora.

apropos silowni to sprzet jest glownie w fitness-clubach, a na tym miesni nie zrobisz, bo najlepsza to jest sztanga i hantle. ale kazdy ma inne priorytety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
a byles ty kiedys w takim fitness clubie? procz lasu maszyn mam cala sale wolnych ciezarow... i sprzet jest jak bajka a nie jakies z lat 90tych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
tak wlasnie chodze od miesiaca, ale robie to dla panienek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sustanon fake/real?

Następny temat

TESTOCYP 300 ****** BLACK WIDOW LAB***********

forma lato