SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w okolicy pośladka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7438
Witam, od pewnego czasu dokucza mi ból w miejscu, które zaznaczyłem na zdjęciu. Wszystko zaczęło się rok temu gdy wróciłem z intensywnego biegania, wtedy pierwszy raz poczułem, że coś jest nie tak. Bolało mnie kilka dni i przesżło, problem w tym, że od miesiąca po każdym treningu ( ćwicze FBW, biegam i jeżdżę na rowerze ) ból powraca.
Dodam, że smaruję to miejsce różnego rodzaju maściami i przykładam okłady z lodu.
Moje pytanie brzmi: co to za kontuzja? naciągnięte jakieś włókna czy jak? Może ktoś miał do czynienia z czymś podobnym.
Teraz boli mnie nawet przy chodzeniu, więc z treningu lipa..

Pozdrawiam.

HIDE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Może to wynikać z kontuzji mięśnia pośladkowego/dwugłowego uda lub promieniować od kręgosłupa lędźwiowego.
Proponuje skonsultować to ze specjalistą.

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak więzadła ACL.

Następny temat

Czerwony tylko po jednej stronie twarzy/ pocenie się jedną stroną ciała

WHEY premium