SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców. Pomóżcie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Witam
Mam dziwny ból pleców po zrobieniu mostku. Gdy go wykonuję nic nie boli, ale gdy wstanę czuję ból w dolnych okolicach pleców, chyba w odcinku lędźwiowym. Mam 16 lat, otyły nie jestem, często ćwiczę na siłowni, ale również spędzam dużo czasu przed komputerem. Proszę o poradę co zrobić żeby ból ustąpił. Czy to może być wina dorastania? Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 722 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41820
NAJLEPIEJ UDAC SIE DO LEKARZA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
A jakaś inna rada? Moj lekarz to sie nie zna na niczym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Może to i lepiej . Nie widzę sensu chodzenia do lekarza z tego typu przypadłością (poza wąską ich grupą). Na początek proponuję mniej siedzenia przy kompie, a więcej treningu ogólnorozwojowego. Jak nie przejdzie to warto się udać do prawdziwego specjalisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Specjalista? O jakiego dokładnie chodzi? Ten ból występuje już od dłuższego czasu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol brzucha po prawej stronie pod żebrami

Następny temat

Ciekawe lekarstwa na stawy / kości ;]

WHEY premium