SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kręgosłupa spowodowany skakaniem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Witam. Przedstawię Wam pewną sytuację która przytrafiła się mi w zeszłym roku. Otóż był początek wiosny. Na w-f razem z kolegami graliśmy sobie w siatę i w kosza. Po szkole jeszcze na boisku pograłem w kosza ok 2 godzin. Wszystko niby ok i wracam sobie do domu. Siedze sobie w fotelu z 20 min i próbuje wstać i nic. Tak mnie boli kręgosłup w odcinku lędźwiowym. I ten ból utrzymywał mi sie przez 3 miesiące. Prawie nic nie mogłem robić. Na w-f nie ćwiczyłem, nie mogłem biegać, skakać. Tylko siedziałem w domu. Ale gdy przez te 3 miechy mnie bolało to wtedy bradzo dużo urosłem(na miesiąc rosłem ponad 1,5cm.....przez te 3 miesiące urosłem 5cm). Potem z czasem przestał mnie boleć i wszystko wróciło do normy i niestety....przestałem rosnąć tym tempem co wcześniej.

Po co Wam to pisze??
Analizując to że wtedy duzo skakałem ....to myślę że skakanie ma wpływ na wzrost. Przykładem tego mogą być koszykarze i siatkarze którzy podczas meczy i treningów oddają mnóstwo skoków i rosną na ponad 2 metry.

Jestem ciekaw co o tym myślicie

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zawsze mi sie wydawało że głównie do tych sportów idą ludzie wysocy - ae moze coś w tym jest

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy raz pigulki....

Następny temat

jak to wyleczyć

WHEY premium