SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atomic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7487
Czesć wszystkim co sadzice o działaniu srodkow z atomic :

Bold 200
Winstrol 50
Prop 100
Deca 200

Jak oceniacie te srodki na dzien dzisiejszy??, mial ktos do czynienia z fake'm ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
z tego co sie orietuje od dawna nie bylo pochlebnych opini na temat tego undera,dobra rada nie ryzykuj z atomem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
sądzimy, żebyś użył wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
tylko prop z tego zestawienia...

reszta śmietnik wchvj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7487
a ja sądze ze chce opinii od tych którzy wbijali i jak na nich działało. Ekspercie Aras 84
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
wbijam teraz deke atoma 500 e5d,pierwszy flakon poszedł i nie powiedział bym,żeby był to syf...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
kurva taka dawka to ja yebie...

deka jest zaniżona na 100%

mam porównanie do deki greckiej i uwierz mi wiem co mówie

po takiej dawce greckiej to byś nie porvchał mistrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ja wychodzę z założenia,że każdy under jest zaniżony,ale na pewno nie na tak wielką skalę jak piszą na s.f.dpo za tym idzie do tego dosyć sporo androgenu,więc w sprawie ewentualnej miękkiej faiym się sprzeczał

Zmieniony przez - luki77 w dniu 2010-07-04 12:27:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
revoos jakbyś nie był tak leniwy to byś znalazł pełno opinii......
jeden z popularniejszych underow, wielu testujących, naprawde tak trudno użyć wyszukiwarki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
Wbijałem wino i ze tak powiem upier.dalalo mi dupe. Związać butów nie mogłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie wino z atoma to pomyłka,zreszta to chyba właśnie po nim ktoś z forum miał cięty bark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
no tak jak mówisz luki...

czyli wino spalone na starcie
deka zayebiście zaniżona względem greckiej deki
bold to w ogóle kpina, nigdy nie widziałem pochlebnej opinii

test prop testowałem i porównywałem z testoliciem to też zresztą mówiłem... biłem atomica, no było czuć że bije propka ale jak skończyłem flakon i przyyebałem testola to mało pały nie rozerwało, zaraz retencja, libido, morda spuchła lekko itp

dodam że atomica zawsze nabierałem troche więcej, 1,2-1,3 ml

także na upartego testa atomica można brać jak nie ma absolutnie żadnego innego dojścia... nic innego od nich bym nie wziął za darmo już

Zmieniony przez - skvrwiel w dniu 2010-07-04 13:10:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bold z meta

Następny temat

*****DO KASACJI*****

WHEY premium