SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Asymetria barków

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130
Witam, sprawa chyba pospolita, więc żeby nie przynudzać przejdę do rzeczy. Lewy bark zdecydowanie wyżej (mocno wyżej), lub prawy niżej (mocno niżej) jak kto woli. Problem raczej z prawym, gdyż wygląda na "podkulony". Kość jakby bardziej "wygięta" w stosunku do lewej przez co wydaje się krótsza. No i przy ćwiczeniu z przenoszeniem sztangielki za głowę dzieją się cyrki. Nagle prawy się blokuje i przeskakuje sprawiając silny ból. Mam 24 lata i pytanie brzmi, czy coś mogę jeszcze zrobić z tym, czy już za późno i pozostaje mi tylko delikatna redukcja? Jakie najlepsze rozwiązanie dla tego problemu i gdzie się zgłosić? Kiedyś dostałem skierowanie w miejsce, gdzie podpinali mnie pod jakąś aparaturę która prądem grzała mi okolice barków. Ale kończyło się to tylko tymczasowym uśnieżeniem bólu. HELP?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zatkane uszy, lekki ból i woda z nosa

Następny temat

Hormon wzrostu-wzrost

WHEY premium