SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aplikacja deki - bark

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
Witam, mam deke British Dragon, i chce ja wbijac w barki, na zmiane. Moze slabo szukalem ale nie moglem znalesc jaka igle wbijac, mam male barki, i igla nie moze byc za dluga. Dawki beda dawane po 1 ml.

Chcialbym oczywiscie zeby byla tez mozliwie jak najciensza

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
nie masz podstawowej wiedzy na temat dopingu kup sobie jakies dobre suple diete zacznij stosowac a bedzie gitara

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
0,6 bedzie dobra ja taka bilem

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Igła ok ja bym sie martwił o to co masz w tym flakonie,wiesz mozna sie łatwo rozczarować..

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
nie no plomba niby jest, wieczko zalakowane, i odgialem troche zeby zobaczyc czy nie jest przyklejone, to trzyma sie normalnie na tych blaszkach, nie ulamane. Plyn w srodku jest oleisty i zolty, wiec wydaje mi sie ze to orginal. Ale po czym mozna jeszcze poznac?

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
stary ale zes do***al orginal chyba nie wiesz co mowisz

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Mysle,że mozesz byc spokojny w takim razie pomijając fakt,że to całe BD ****a warte!

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i to nie od dzis to wiadomo. koorva kiedy to sie skonczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
jak by nikt nie bral bd to by sie skonczylo ale zawsze sie znajda pajace co to beda bili

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
Az takie g**no to jest? Szkoda, juz nie oddam, kolega wyjechal za granice :/ No nic wbije to i wiecej nie bede tego wbral. Czyli co z deki tylko farmaceutyki? Grecka ciezko zalatwic u nas :/

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
wybrales najlepsze ''badziewie'' z unde sa dobre deki

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie tylko z deki a z wszystiego najlepiej "farmaceutyki" reszta jest niewiadomego pochodzenia, brudnymi lapami robia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak długo brać Proviron + Nolvadex po cyklu

Następny temat

sustaretard

WHEY premium