SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antek Phoenixa!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
PIERWSZE 3 DNI PO 50 MG DZIS 4 DZIEN 100MG DZIENNIE zobaczymy jak bd klepac narazie czuje za***isty apetytzobaczymy dzis na silce jak pompa i wogule:) bede co jakis czas zdawal relacje:)

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
Dla mnie apetyt najlepszym wyznacznikiem dobrego antka. Mialem jakies dwa lata temu, od znajomego w kapsulkach - przywiozl to z niemiec od goscia ktory sam robi towar. Apetyt mialem taki jakbym byl duchem casprem i wszsytko przezemnie przelatywalo. Bez kitu - godzina czasu i po pelnym posilku znowu glod.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale z tym apetytem to jest tak ze niektorzy wrecz odwrotnie nie moga na jedzenie patrzec.

Loyd po mietku tez masz lepszy apetyt?
Jak bym wiedzial ze mi poprawi to apetyt to sam bym sobie luknal nawet jakies drobne 25mg ed.


Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-03-09 17:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
Po metce apetyt ani rusz, nieważne po jakiej. No dziwne to...
Z antkiem to jest tak że mogę żreć jak świnia, dopóki wątroba zdrowa i zgaga i uczucie pełnych flaków nie spi.er.dola wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
i zgaga i uczucie pełnych flaków nie spi.er.dola wszystkiego
I tu Grzesiowi zje.bałeś plana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 451
Fajny ten Antek z wyglądu taki...drań ciekawie wygląda,dobre opinie,trzeba będzie spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
5 dzien brania prawie 5kg do przodu apetyt poprostu masakra Pochlaniam Wszystko co jest mozliwe jem jem i niemoge sie najesc:D

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3906
od Jutra 150Mg

Ruszyla Machina i nic jej k***a nie zatrzyma ....ONN!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 dni brania 100mg 2.5 kg up od poniedzialku 150mg bo cos slabe to chyba jest jak dla mnie w ogole to troche rozczarowany jestem nim

to drugi kontakt z tym srodkiem ale 1 tej firmy i kurva drugi raz rozczarowany .. szczerze to na mecie lepiej lapie kg niz na tym ogolnie pompa jest dzis robilem barki i mialem mega palenie pieczenie miesni podczas cwiczenia wiec chyba dziala ale nie wiem czy trzeba jeszcze czasu na rozkrecenie ?? chyba juz nic z tego .. nie wiem ... 10 dni i mizernie to idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 263 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
byczek a jakiego wczesniej jadles. Dziwne to, bo skoro pompa jest, to powinno iść wszystko ... ? Ja rozpoznaje dobrego antka po ssaniu strasznym.
Ale z drugiej strony, nawet na tym w kapsulkach masy niewiadomo jakiej niezrobiłem. Na pysku podpuchłem, ale niebyło czegoś w stylu 10kg w 4 tygodnie. Może 5 zrobiłem.

Zmieniony przez - Lloyd.s w dniu 2010-03-13 18:59:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie Co to jest!

Następny temat

Sustanon Organon real czy fake

WHEY premium