SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anadrol75 where are you?? We miss you so much!! %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra stary ja tez przepraszam , tylko przeciez zartowalem ze jestes gruby przeciez i tak cie nigdy nie widzialem takze ci nic nie moge powiedziec. A jesli chodzi o moje rozposiki to postaram sie teraz lepiej czytac pytania heheh.
Baryla

.......DIE YOUNG......
..........DIE STRONG......
.............DIANABOL........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to dobra idzmy znowu do odpowiedzi.
jesli chodzi o parabolan to jedna amoula co drugi dzien czy starczy i powinienes bardzo dobre efekty ztego utrzymac. A jesli chodzi o koszt to tak parabolan jest bardzo drogi nawet w najszej walnientej hameryce kosztuje $20 za ampulke ( orginalny parabolan).

.......DIE YOUNG......
..........DIE STRONG......
.............DIANABOL........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Anadrol, lamiesz regulamin poraz kolejny i dziwisz sie ze kasuje Twoje posty ? Wiesz co, tym razem nie dam Ci bana, moze jak zostaniesz publicznie osmieszony to dasz sobie spokoj.
Wracajac do Twojego zdjecia, mowisz ze to jestes Ty, ciekawe ? Napisz cos wiecej o treningu jaki stosowales i jakie suplementy brales bo jako MarcinP pisales ze zrobiles to na "sucho".
Z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz.

Maniac, cierpliwosci juz wkrotce dowiesz sie o co chodzi

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
ICEMAN99 sorry za zmiane tytulu Twojego postu

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Pipes, masz racje, ale poczekajmy na odpowiedz Anadrola75.

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Ted sorry ze tutaj ale doszedl moj meil do Ciebie?


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Tak, tylko nie moge sie przekopac przez zaleglosci Mozesz byc spokojny na pewno odpisze.

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
pipes...ja też widziałem to zdjęcie w necie...)))))
nieładnie byc oszustem Anadrol:(((((((

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!
członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki ze nie odpowiedzialem wczesniej ale nie bylo mnie przez troszke. jesli chodzi o moj trening to wam moge cos z checia powiedziec. Moj tato byl kulturysta w swoich latach ( dokladnie 80tych) , tez koksowal . To wlasnie on mnie wciagnal w ten sport , jesli chodzi o moja dietke to jest wysoka w kalorie ( ok 4000-5000 kalorii i w bialko( 350 g 0 ( diete zmieniam co 8 tygodni, raz na mase potem na rzezbe) Moj trening jest 5 dniowy , 45-60 minut dziennie. trening tez zmieniam co 8 tygodni. Przy nabieranu masy robie wszystko jak najciezej maxymalnie 6 repetycji. Przy treningu na rzezbe od 10 do 12 repetycji na set. Uprawiam tez boks 3 razy w tygodniu.
Jesli chodzi o odzywki to moje ulubione sa Creatine v12, Tabadrol, Tablavar, Time Realease vitamins, Megamass 5000. I jesli chodzi o sprawy jak alkohol ( nie pije nie pale ) wysypiam sie przynajmiej 8 godzin dzinnie. Niewiem jak macie jescze jakies pytanka prosze pytajcie ale tylko mi niemowcie ze to nie ja znowu.

.......DIE YOUNG......
..........DIE STRONG......
.............DIANABOL........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Cool

Anadrol, (a moze Chris ??) powiedz wiec, czym zawdzieczamy wizyte na forum syna tak utytulowanego mistrza UK. No wlasnie UK, a tym mieszkasz w USA, hmm, ciekawe...???
Nie pograzaj sie dalej chlopie, przyznaj sie ze jestes zakompleksionym gowniarzem ktory probuje dowartosciowac sie "doradzajac kolegom"
Miej na tyle odwagi, powiedz jak jest naprawde, zanim ja to powiem i ziomki z SFD zjedza CIe zywcem

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do deki?

Następny temat

Jak to jest z PYSIOREM po sterydach

WHEY premium