SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amfetamina?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Czesc. Jestem w takiej sytuacji, że nie moge położyć się spać dzisiajeszej nocy, tzn. mam mnóstwo nauki i bede brał amfetaminę. Chciałbym się dowiedzieć jak wg. Was najbardziej zminimalizować utratę masy mięsniowej.

Roman666

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Panie Romanie... niech pan przestanie...

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
mówie całkowicie serio

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
ja tez

Dobra sciaga da rade!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
mam nóż na gardle i jak nie wyrobie się na jutro rano to bedzie ze mną źle. a co do odpowiedzi jeśli nie wiesz to poprostu powiedz mi.

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Ładne jaja.
e-lite - odpowiedz Panu

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
dział jest dobry bo amfetamina to też środek dopingujący

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Wjazd na ambicje

Pewnie jestes perfekcjonista jak ja... ale tak nie mozna... (pzdr dla blinga)... myslisz, ze stracisz po tej nocy 95% masy? Wszystko dla ludzi, tylko pamietaj o odzywianiu i nawadnianiu - i odespij ten zjazd nocny!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Wróce po południu ze szkoły i od razu idę spać (po jedzeniu). A w czasie będe odzwiał się jak zwykle , nawet jak mi się jeść nie bedzie chciało, do tego oczywiście magnez , witaminki i duuuuużo wody.Pozdrawiam

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Zejdzie woda a reszta to zależy czy będziesz jadł czy nie. Pij soki naturalne, nie żałuj wit C i magnezu.. szamaj na siłe! W dziale 'zdrowie' przeczytasz więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Ok, dzięki

Roman666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

taki dziwny cykl

Następny temat

winstrol+anapolon

WHEY premium