SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol i leki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 87838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Boofi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Siema!
Od wczoraj biore Duomox i Nystatyne a dzisiaj akurat ide na 18-tke. Jak myslicie bede mogl troche wypic czy lepiej ograniczyc sie tylko do szampana??

Pozdro

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Bylem na imprezie i popilem dosc ostro i jak na razie nic mi nie jest dzieki Bogu. A o polnocy jeszcze wzialem te antybiotyki, ktore wymienilem, bo zabralem ze soba.

Zmieniony przez - marek428 w dniu 2006-01-29 12:13:06

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
Apropo narodów słowiańskich. W moim mieście facet miał 10 promili i wiecie co? żyje. było z nim cięzko leżał na oiom- ie ale wylazł z tego. my polacy to możemy. Rada dla osób zażywających w celach oczywiście medycznych barbiturany (np. oksazepam, weronal itp.)- nie łaczyć ich z alkoholem. Pozdrawiam.papa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a ja dodam że MUSIAŁ byc zaprawiony w boju ... musisł być przyzwyczajony

tak samo jest z morfiną ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
Cześć!
Dziś zacząłem brać Azitrox (odpowiednik Sumamedu) w dawce 3x500 (3 tabletki). Po jakim czasie będę mógł wypić alkohol? (w niewielkich ilościach oczywiście) bo słyszałem, że azytromycyna utrzymuję się do tygodnia w tkankach, pozdrawiam. :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
Wysokie stężenia leku, które pojawiają się po podaniu dawek terapeutycznych, są bakteriobójcze (zabijają bakterie) i utrzymują efekt leczniczy przez 5-7 dni od zakończenia podawania leku, więc dobrze byłoby nie pić wogóle, ale ja osobiście troszkę piwka popijałam podczas brania moich leków na zatoki i nic się nie stało. Najwazniejsze nie upijać się, nie pić dużo i często. Powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
Cała przyjemność po mojej stronie. Pozdrowionka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
powiedziałem - nie pić nic
alkohol jest po pierwsze środkiem wysoce reaktywnym i może w rózny sposób wpływac na przebieg leczenia ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mrowienia, swędzenia itp

Następny temat

czerwone plamy na skorze

WHEY premium