SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agoviryn i jego domiejscowe działanie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13833
Ale chodzi o Agnieszkę i w dość dużych dawkach.
Np. 2/3 x ED
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
ale agnieszka tez jest estryfikowana wiec wlasciwie nie rozni sie wiele od propa enana deki itp...

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2007-11-24 16:39:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
nie powiem ciekawe ciekawe

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13833
E-lite, z tym estrem w Adze jest trochę inaczej.
Też słyszałem o tym isobutyrate ale jakby nie patrzeć sprawy mają sie tak:

napisałeś np. o Enanie gdzie na 100mg jest tak naprawdę 72mg Testa, reszta to waga estra.

w Adze z tego co mi wiadomo jest 100mg Testa na 100mg i Test jest skrystalizowany jak pewnie dobrze wiesz

Po shocie działanie jest praktycznie natychmiastowe i jak na moje przy naprawdę częstych iniekcjach można coś zdziałać jak już wcześniej wspomniałem z AR.

I o ile mnie pamięć nie myli B-50 też o tym pisał, że zawodnicy tak robią i że sam co nieco zauważył.

Zmieniony przez - bkr w dniu 2007-11-24 17:35:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
w Adze nie ma 100/100 testa estr nie moze byc bezwagowy, jedynie TNE ma 100/100 ale tego nie ma na PL rynku i watpie czy nawet tamten jest zdolny do rozwijania bardziej partii w ktore sie bije bardziej niz inne no chyba ze sie malo poda to wtedy pewnie jakies tam dzialanie ma bardziej ukierunkowane ale jak walisz grubo to jeden **** wszystkie receptory miesniowe zostana wysycone
czytalem kiedys ze jedynie peptydy sa w stanie tak zadzialac

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2007-11-24 17:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13833
Chemical Muscle Enchancement - bodajże tam były wzmianki o tym działaniu

Ciekawa dyskusja nam tu wyszła.
Podbiję wieczorem to myślę że dokończymy.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Podczas podania domięśniowo substancji anabolicznno androgennej bezestrowej która bezpośrednio po wprowadzeniu zostaje w mięśniu i z biegiem czasu pomału się rozprowadza, bezestrowy AAS wykazuje powinowactwo względem receptorów androgenowych, co z kolei poprzez komórki satelitarne występuje proces przerostu tkanki mięśniowej, czyli hipertrofii.
Macie pozdro od -Neal-'a

Elite znajdz mi wage i ilosc atomow izobutyratu, ja szukalem i nie znalazlem, tylko rozbierzne info.

Izobutyrat jest na tyle krotki ze w niczym nie przeszkadza.

Zmieniony przez - Infamous w dniu 2007-11-24 19:20:53

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
elite infa napiszcie ksiazke mysle ze niezly interes byscie ukrecili

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ciacho ucz sie jezykow obcych, to wszystko lezy na zachodnich boardach
co do tych zawiesin to agnieszki nie wbijalem, bywa ze wbijam w agnieszke ale mniejsza o to winko tak na pewno nie dziala bo walilem w jedno udo i nic szczegolnego nie mialo miejsca, czytalem kiedys arta ale znowu na temat mety, ze pozwala dopracowac niedotrenowane miesnie, jakas lepsza gazetka to byla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Wspolnie z BKR'em i Neal'em, doszlismy do pewnego wniosku.

izobutyrat-izomaslan-izobutanian jest izomerem kwasu butyrowego, posiadaj to sama formule molekularna C4H8O2 lecz inna strukture.
Jak widac po budowie chemicznej izobutyrat jest dluzszym estrem od propionatu i acetatu.

Wiec jakim prawem dziala duzo szybciej niz poprzednie?

Kwas izobutyratu jest rozpuszczalny w wodzie, woda szybciej sie wchlania, natychmiastowo wraz z estrem, olej spowalnia ten proces.
Tutaj potwierdza sie teza o ktorej wczesniej glosilismy iz, estr w adze nie przeszkadza w jej szybkiej aktywacji,odzialowywaniu na komurki satelitarne.

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak testa przy dece

Następny temat

Moze byc?

WHEY premium