SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aga (30amp),Suska (15 amp), Boldoject (20ml),Prop (20amp100mg),Winstrol Depot (15amp)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
o fletcher sie pokazal pozdro mistrzu

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ale on jest fletcher przeciez

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
Mocny moglbys to rozpisac na swoj sposob .. bedzie sog pozdrawiam Tylko nie wyrzucaj nic bo i tak wszystko wezme tylko rozpisz jak ty to sadzisz

Masa z Wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Po co ktoś ma na ciebie czas marnować jak ty to i tak zrobisz po swojemu. Weź się już nie ośmieszaj stary, bo tu ludzie mają z ciebie tylko polewkę

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
dobra zamknij pysk i idz grać w cs-a Mocny mozna prosic o rade

Masa z Wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
moja rade otrzymałes. jakbys prawidłowo wypełnij ankiete z prawdziwymi danymi i sie kulturalnie zachowywał otrzymałbys nie jedna dobra rade.

w sumie i tak kilka rad juz dostales a nie potrafisz tego uszanowac i uparcie sie trzymasz swojego.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Nie ma to jak napinka przez gg

Już się ciebie boję.
Nie doradzajcie już temu tempakowi, bo on chyba czytać nie umie.
Żal

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
dostalem ale nie od Ciebie Dobra Przepraszam Mocny:) Pomoz Dla Swojego Synka Tronka;) Rozpisz Wg Swojej Wizji ;)

Masa z Wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
napinka na gg co za bękart.chcialem sie dla dziewki przedstawic i uslyszalem... Frajerze;) Teraz sprecyzuj co w zargonie wieziennym znaczy słowo frajer bo tystales sie frajerem donoszac na mnie na forum (oczywiscie fałszywie) Biedny człowiek Pozdrawiam Tate Vegete.Tronk!

Masa z Wami!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20281
kur*a niech ktos mu da bana :D ty takimi tekstami syp do kolegow z podwurka a nie liczysz jeszcze ze ktos ci pomoze. dziecko neostrady cwaniak przez neta jak ja tego nielubie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THERMAL PRO

Następny temat

Problem ze snem?

WHEY premium