SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AdreNOline...?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
obecnie zapodaje dwie miarki tego specyfiku, pobudzenie jest, pompa po odstawieniu argininy w czystej formie spadla, pojawila sie pompa ale taka ktora uniemozliwia wykonanie serii, spadla sila, sumujac suplement twierdze ze dobry jako odpoczynek od kreatyny w roznej postaci, jednakze nie powinno sie spodziewac po nim cudow, dobry jako ochrona miesni podczas treningu, podwojna dawka to ekwiwalent 4 kaw, to sporo, ale beta alaniny pozalowali, moze po prostu marudze, przejscie z shotgun'a na to cos, moze wprawic w zaklopotanie...

"Działa za pomocą specjalnego wielostopniowego systemu, który wprowadza mięśnie w stan energetycznego szoku, pobudza w nich niezwykłą moc, po czym przestawia zwrotnicę na tor niezwykle dynamicznego anabolizmu."

mam dystans do takich opisow, na mnie tak nie dziala, mimo dwoch dawek, rzeczywiscie zmeczenie pojawia sie pozno, ale intesywnosc treningu jest mniejsza ze wzgledu na spadek sily

a 2, 3 cm o ktorych pisza.... ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Super wreszcie jakaś opinia
Łap za to soga

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
a co proponujecie brać żeby były efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Brać się za michę sezonowcu

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
bondz tu czlowieku mily... chciałem sie tylko dowiedzieć co brać zeby byly niezłe efekty. owszem jestem początkujacy jak na woj wiek;DD To moze ktos napisze co?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
proponuje brac sie za czytanie SFD dzialu odzywianie, nawet nie zdajesz sobie sprawy ze nie jedna dieta moze byc lepsza niz metka u sezonowca.
Narazie dieta, pozniej pomyslimy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
mozna to łączyc z BCAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Koniec tego, temat jest o czyms innym.

Jakas alternatywa dla Adrenoline?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3325 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5867
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
No i w końcu jakaś sensowna oferta

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hydroxycut + BCAA Complex 2200

Następny temat

co na gleboki dobry sen?

WHEY premium