SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Małysz kończy karierę !!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Najlepszy polski skoczek narciarski, Adam Małysz po konkursie skoków w Oslo ogłosił zakończenie sportowej kariery.

- Mogę powiedzieć to oficjalnie. To moje ostatnie mistrzostwa świata. Kończę sportową karierę. Podjąłem tę decyzję już jakiś czas temu. Mówiło się już o tym wcześniej, ktoś musiał mieć chyba wtyki u Boga, skoro czytał w moich myślach - powiedział w wywiadzie dla TVP Adam Małysz, tuż po zakończonym konkursie indywidualnym na dużej skoczni w Oslo.

Kariera była bogata, bujna, ale podjąłem tę decyzję z wielką świadomością. Postanowiłem odejść, będąc w formie. Tak jak mówiłem - były liczne spekulacje, domysły, ale ja mówiłem, że decyzję ogłoszę dopiero po ostatnim konkursie i to teraz robię. Ostatni raz na skoczni będzie można zobaczyć Adama Małysza 26 marca w Zakopanem. Już teraz zapraszam wszystkich kibiców pod skocznię.

-Co czuję? Ulgę, ale i smutek. To ciężka decyzja, ale kamień spadł mi z serca, bo bardzo ciężko było mi to przekazać - dodał wyraźnie wzruszony najlepszy skoczek w historii polskiego narciarstwa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Kiedyś to nastąpić musiało

Ważne, że w momencie gdy zdobywa medal MŚ Mam nadzieję, że to definitywna decyzja i że nie pójdzie śladami np. Ahonena

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Dokładnie, podobno będzie się ścigał samochodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
dla mnie najlepszy Polaki sportowiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Adam Małysz oficjalnie potwierdził, że po tym sezonie kończy karierę sportową. W ślady naszego mistrza poszedł jego trener Hannu Lepistoe - poinformowała TVP.

65-letni szkoleniowiec również powiedział "koniec". Lepistoe to jeden z najlepszych trenerów na świecie. Fin prowadził m.in. legendarnego skoczka Matti Nykanena. Pod jego okiem sukcesy odnosił także Janne Ahonen.
W 2006 roku Lepistoe został trenerem reprezentacji Polski. Fiński szkoleniowiec doprowadził Adam Małysza do tytułu mistrza świata. Orzeł z Wisły wygrał również po raz czwarty w karierze klasyfikację generalną Pucharu Świata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Fajna fotka
Chłopaki jak znajdziecie całe podsumowanie zwycięstw, medali to wrzućcie tutaj





Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2011-03-04 16:53:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
W Teleexpress'ie mówili, że Adama bardzo ciągnie sportów samochodowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Tak mówili, niech sobie dychnie Adam i na pewno czymś się zajmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Ostatnie konkursowe zdjęcia w karierze Adama Małysza








Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2011-03-20 18:57:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
To Simon ma wąsa?

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Pływanie

Następny temat

1000m - lepszy czas

WHEY premium