SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2tygodniowka...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
ehhh...
5 iniekcji 100mg e2d i nie ma bata żeby miło nie ruszyło.
Chociaż imo jeśli organizm jest czysty 75mg e2d spokojnie da radę.Opisywałem moją 1 2 tygodniówkę wlasnie w poscie uriela , byłem z niej bardzo zadowolony.Zresztą kilku osobom rozpisalem takie lajciki i kazdy byl zadowolony z efektów.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
no 75 e2d a 100 ed to zacna roznica.Ale co tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
no dzieki BadMad za wsparcie bo juz ze skory by mnie obdarli hehe

C'est la vie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
benzine dla mnie jest różnica 100-75=25 mg środka ludzie tu wbijają enantat co 3 dni zeby stezenie stabilniejsze utrzymać a co dopiero 25 mg różnicy

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
mozesz jeszcze raz luknąc co napisalem?
tu jest ed a tu e2d to po pierwsze.Po drugie kamipaker chcial walic 100mg ed a ty mowisz o cyklu 75mg e2d.Dlatego mowie ze taka roznica i zdziwilo mnie ze paker tak od razu sie ucieszył patrząc na twoje dawki, przeciez przed chwila chcial bra o wiele wiecej Mam wrazenie ze kazdy doczytał w postach co innego

Po drugie branie 75mg e2d zalatuje mi normalnym cyklem skroconym do 2 tyg poprostu A 2tygodniowki z zalozenia mialy sie opierac na duzych dawkach.Tylko ze z kolei duze dawki dla amatorow moga byc troche klinicznie ciezkie do przetrwania dlatego pisalem o cisnienieniu ktore czesto wyp*****la w kosmos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
jak pisze future-body bez - to mi gwiazdkuje ale wyp*****laj juz nie, cool
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
ano fakt.Tyle że ja schemat przerobiłem dla własnych celów bo właśnie 2tygodniowa "bomba" mnie nie interesowała.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
no ja widze ze se przerobiles.Ale tak jak mowie, to poprostu skrocenie normalnego cyklu do 2 tyg jak dla mnie.Bo zalozenie krotkich cykli jest inne.Ale nie wazne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
założeń jest wiele między innymi takich żeby ograniczyć do minimum blokadę oraz ryzyko sajdów i to był dla mnie priorytet;)

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
Czyli lepiej zrobic 5inj 100mg/e2d czy to bedzie dobre?Nikt mi nie powie ile mi potym przyjdzie na diecie i treningu ale czy ogolnie cos sie ruszy po tym BadMad wypowiedz sie bo masz juz w tym doswiadczenie i sprawdziles to na sobie

C'est la vie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po kuracji

Następny temat

juz niedlugo koncze ale co z odblokowaniem?

WHEY premium