SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 strzałów deki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Ok,czekamy na efekty z niecierpliwościa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10443
To była ironia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
a jak najlepiej brac ta deke ?? co ile ? wiem jaka igla itp. gdzie ja wbijac?? i czy oplaca sie rozmasowywac jak to inni pisza??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
na efekty jeszcze troche poczekacie bo narazie zbieram info co i jak ... i najpierw musze jeszcze troche pocwiczyc bo nie zamierzam brac deki po pol roku cwiczen...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Gdzie ja wbijac hm....najlepiej w policzki,tylko troche morda Ci spuchnie Ale co tam,jak sie kuć to z efektami:)Jak masz 10 ampułek to wal co 3 dni strzała,libido Ci powinnoo bardzo szybkoooooo podskoczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
nolvadex40 jak masz tak tu pisac to sie woogole nie odzywaj pajacu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10443
Sam to prowokujesz. Gdzie wbijać GOOGLE TO NIE BOLI! Poczytaj trochę aa potem się bierz za SAA. Sorki za ten caps lock
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 414
****a, jak czytam takie wypowiedzi to mnie ...uj strzela,małolat nie wtemacie to zamiast mu odpowiedzieć to do******lacie jak możecie,młody i tak wezmie wiec niech ktoś mu doradzi kto sie zna..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
dzieki ! to pomoze ktos???????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 414
Czacha napisz mi emeil albo gg do siebie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwac cykl??

Następny temat

Test Prop Farmak po terminie wazności?

WHEY premium